Zaměstnanost, sociální věci a sociální začleňování

Evropská aliance pro učňovskou přípravu

Evropská aliance pro učňovskou přípravu spojuje vlády a klíčové zúčastněné strany s cílem posílit kvalitu, nabídku a celkovou pověst učňovské přípravy v celé Evropě a zároveň podpořit mobilitu učňů. Tyto cíle jsou podporovány prostřednictvím závazků členských států a dobrovolných závazků zúčastněných stran.

Zjistěte více o Evropské alianci pro učňovskou přípravu

Služby na podporu učňovské přípravy

Cílem služeb na podporu učňovské přípravy je zlepšit kvalitu učňovské přípravy v celé EU. Členové Evropské aliance pro učňovskou přípravu mohou využívat služby na podporu učňovské přípravy, které poskytují on-line zdroje a příležitosti vytváření sítí, jež podobně smýšlejícím jednotlivcům umožňují spojit se, učit se a jednat. 

Zjistěte více o službách na podporu učňovské přípravy 

Přidejte se k Alianci!

Aliance je platforma pro sdílení zkušeností a učení se z osvědčených postupů. Můžete rovněž najít partnery, rozvíjet nové nápady a iniciativy a získat přístup k nejaktuálnějším novinkám a nástrojům o učňovské přípravě. Zúčastněné strany, které mají zájem učinit závazek, by měly vyplnit formulář žádosti o závazek a odevzdat jej prostřednictvím e-mailu

Pokud si přejete získávat o Alianci aktuální informace, přihlaste se k odběru zpráv:

Zaregistrujte své konkrétní příležitosti v oblasti učňovské přípravy a odborného vzdělávání na nové internetové stránce Drop'pin.

Evropská aliance pro učňovskou přípravu na sociálních sítích

Sdílet tuto stránku