Zatrudnienie, sprawy społeczne i włączenie społeczne

Europejski sojusz na rzecz przygotowania zawodowego

Europejski sojusz na rzecz przygotowania zawodowego zrzesza rządy i kluczowe zainteresowane podmioty w celu poprawy jakości, oferty i ogólnego wizerunku przygotowania zawodowego w Europie oraz promowania mobilności uczestników programów przygotowania zawodowego. Cele te są propagowane w ramach krajowych zobowiązań i dobrowolnych deklaracji zainteresowanych stron.

Dowiedz się więcej o Europejskim sojuszu na rzecz przygotowania zawodowego

Usługi wspomagające przygotowanie zawodowe

Usługi wspomagające przygotowanie zawodowe mają na celu poprawę jakości przygotowania zawodowego w UE. Członkowie sojuszu mogą korzystać z usług wspomagających przygotowanie zawodowe, w ramach których dostępne są zasoby internetowe i możliwości tworzenia sieci, które łączą oraz zachęcają do działania i nauki podobnie myślące osoby.

Dowiedz się więcej o usługach wspomagających przygotowanie zawodowe

Dołącz do Sojuszu!

Sojusz jest platformą wymiany doświadczeń i wykorzystywania najlepszych praktyk. Pomaga również w znajdowaniu partnerów, rozwijaniu nowych pomysłów i inicjatyw, a także w dostępie do najnowszych informacji i narzędzi dotyczących przygotowania zawodowego. Podmioty zainteresowane złożeniem deklaracji powinny wypełnić formularz zgłoszenia i odesłać go e-mailem

Osoby, które chcą otrzymywać aktualne informacje o Sojuszu, powinny zapisać się na otrzymywanie aktualności:

Zarejestruj konkretne programy przygotowania zawodowego i szkolenia w nowej witrynie internetowej Drop'pin.

Sojusz w mediach społecznościowych

Udostępnij tę stronę