Navigācijas ceļš

Par šo vietni

Šo tīmekļa vietni uztur Eiropas Komisijas Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts. Lūdzu, izmantojiet šo veidlapu, ja jums ir jautājumi vai komentāri par vietnē sniegto informāciju. 

Mūsu valodu politika 

Mūsu tīmekļa vietnē ir ievēroti vispārējie valodu principi, kas noteikti EUROPA portālam. Mēs darām visu, lai pēc iespējas plašāka informācija būtu lasāma 24 ES valodās. Tomēr šie materiāli ir jātulko, un atsevišķi informācijas veidi (piemēram, ziņas) ātri zaudē aktualitāti, tāpēc daži teksti ir pieejami tikai angļu, franču un vācu valodā.  

Tiesību akti un citi oficiāli dokumenti ir pieejami visās ES valodās Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē EUR-Lex.

Datu aizsardzība

Šajā tīmekļa vietnē izmantots interneta vides analīzes rīks “Google Analytics”, ko piedāvā “Google, Inc.” (turpmāk — “Google”). “Google Analytics” izmanto sīkdatnes (“cookies”) — jūsu datorā iesūtītas teksta datnes, ar kuru palīdzību var analizēt lietotāju izturēšanās modeli konkrētajā tīmekļa vietnē. Informāciju, ko sīkdatne veido par jūsu paradumiem šīs tīmekļa vietnes lietošanā (arī jūsu IP adresi), saņems “Google”, kas to glabās serveros ASV. “Google” izmantos šo informāciju, lai analizētu jūsu kā lietotāja ieradumus šajā tīmekļa vietnē, izstrādātu tīmekļa vietņu operatoriem ziņojumus par vietnes apmeklētību un sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar aktivitāti tīmekļa vietnē un interneta lietošanu. “Google” var nodot šo informāciju trešām personām, ja tas jādara saskaņā ar tiesību aktu prasībām vai ja šīs trešās personas apstrādā informāciju “Google” uzdevumā. “Google” neasociēs jūsu IP adresi ar citiem datiem, kas ir “Google” rīcībā. Jūs varat noraidīt sīkdatņu izmantošanu, attiecīgi pielāgojot jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus, tomēr tādā gadījumā iespējams, ka tīmekļa vietne zaudēs daļu funkcionalitātes. Lietojot šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka “Google” iepriekš aprakstītajā veidā un nolūkā apstrādās datus par jums.

Saites izveidošana uz šo tīmekļa vietni

Jebkurā vietnē var ievietot saites uz Eiropas Komisijas Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāta vietni ar nosacījumu, ka šīs saites nedrīkst ievietot tādā kontekstā, kas lietotājiem ļautu domāt, ka ģenerāldirektorāts iedrošina vai atbalsta vietnē pausto mērķi vai ievietoto saturu, kā arī organizāciju, kas pārvalda šo vietni.  

Tiklīdz saite ir ievietota, lūdzu, nosūtiet e-pasta ziņojumu Eiropas Komisijas Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāta tīmekļa pārzinim.