Informācija vairākās valodās

Mūsu mērķis ir panākt saprātīgu līdzsvaru starp daudzajām ES iedzīvotāju lietotajām valodām un tādiem praktiskiem apsvērumiem kā, piemēram, tulkošanas izmaksas.

Ir saturs, piemēram, tiesību akti, kas vienmēr ir pieejams visās ES valodās. Taču cita veida saturs var būt pieejams tikai vienā valodā vai valodu kombinācijā, kurā ir tikai pāris valodas, kas saskaņā ar lietotāju izpētes rezultātiem ļaus mums sasniegt visplašāko auditoriju visefektīvākajā veidā.

Viss saturs tiek publicēts vismaz angļu valodā, jo izpētē ir konstatēts, ka ar angļu valodu mēs varam sasniegt aptuveni 90 % mūsu tīmekļa vietņu apmeklētāju, kuriem angļu valoda ir vai nu dzimtā valoda, vai arī vislabāk pārvaldītā svešvaloda. Mēs arī vērojam lietotāju paradumus, lai uzzinātu, vai viņi mēģina aplūkot konkrētas lapas konkrētā valodā, un lai varētu attiecīgā gadījumā pieprasīt apmeklētāko lapu tulkošanu.

Šajā tīmekļa vietnē nepārtraukti tiek pievienots jauns saturs un atjaunināts esošais. Tas nozīmē, ka tīmekļa lapa, kura nav pieejama jums vēlamajā valodā, iespējams, vēl tikai tiek tulkota. Mēs publicējam tulkojumus, tiklīdz tie ir pieejami.

Meklēt saturu jūsu valodā

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas 24 ES oficiālās valodas:

angļu, bulgāru, čehu, dāņu, franču, grieķu, horvātu, igauņu, itāļu, īru, latviešu, lietuviešu, maltiešu, nīderlandiešu, poļu, portugāļu, rumāņu, slovāku, slovēņu, somu, spāņu, ungāru, vācu un zviedru.

Katras lapas augšā ir norādīta valoda, kurā jūs aplūkojat tīmekļa vietni. Lai nomainītu valodu, noklikšķiniet uz ikonas. Šādi redzēsiet valodas, kurās vietne ir vai nav pieejama.

 Sabiedriskā apspriešana un atsauksmes

Lai iedzīvotājiem atvieglotu piedalīšanos ES politikas veidošanas un likumdošanas procesā, Eiropas Komisija regulāri rīko sabiedriskās apspriešanas, izmantojot anketas tiešsaistē. Šīs anketas vienmēr ir pieejamas vismaz angļu, franču un vācu valodā un bieži vien arī citās ES valodās. Ar Komisijas gada darba programmā uzskaitītajām jaunajām iniciatīvām saistītās sabiedriskās apspriešanas anketas parasti ir pieejamas 23 ES oficiālajās valodās.

Lai uzzinātu vairāk par sabiedrisko apspriešanu un jūsu iespējām piedalīties ES politikas veidošanas un likumdošanas procesā, apmeklējiet sadaļu Izsakiet viedokli.