Naršymo kelias

Apie svetainę

Šią svetainę prižiūri Europos Komisijos Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties GD. Jei turite bendro pobūdžio klausimų arba pastabų, susijusių su svetainėje pateikta informacija, užpildykite formą

Mūsų kalbų politika 

Mūsų svetainei taikomos portalui EUROPA nustatytos bendrosios kalbų gairės. Stengiamės kuo daugiau informacijos teikti 24 ES kalbomis. Tačiau dėl ribotų vertimo pajėgumų ir dėl to, kad kai kurių rūšių informaciją (pvz., naujienas) reikia pateikti greitai ir ji būna aktuali trumpą laiką, dalį informacijos galite skaityti tik angliškai, prancūziškai ir vokiškai.  

Teisės aktų ir kitų oficialių dokumentų visomis ES kalbomis rasite Europos Komisijos svetainėje „EUR-Lex“.

Privatumo apsauga

Šioje svetainėje naudojama kompanijos „Google, Inc.“ („Google“) teikiama interneto analizės programa „Google Analytics“. Programa „Google Analytics“ naudoja slapukus – teksto rinkmenas, įrašomas į jūsų kompiuterį, kad būtų galima lengviau tirti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Slapuko surinktą informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine (įskaitant ir jūsų IP adresą), „Google“ persiųs ir įrašys į serverius Jungtinėse Amerikos Valstijose. „Google“ šią informaciją naudos vertindama tai, kaip naudojatės svetaine, rengdama ataskaitas apie svetainės lankomumą jos administratoriams ir teikdama kitas paslaugas, susijusias su svetainės lankomumu ir naudojimusi internetu. „Google“ šią informaciją taip pat gali perduoti trečiosioms šalims, jeigu to reikalaujama pagal įstatymą, arba jeigu tos trečiosios šalys tvarko informaciją „Google“ pavedimu. „Google“ nesusies jūsų IP adreso su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis. Nustatę atitinkamas naršyklės parinktis galite atsisakyti naudoti slapukus, bet atkreipiame dėmesį į tai, kad tokiu atveju galbūt negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate, kad „Google“ tvarkytų su jumis susijusius duomenis minėta tvarka ir tikslais.

Saitai į šią svetainę

Saitus į Europos Komisijos Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinio direktorato svetainę galima kurti iš bet kurios svetainės, jei jie nenaudojami kontekste, dėl kurio naudotojai galėtų pamanyti, kad Europos Komisijos Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratas tvirtina arba remia kitos svetainės ar ją tvarkančios organizacijos tikslus ar turinį.

Vos tik sukursite saitą, išsiųskite el. laišką Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinio direktorato svetainės administratoriui.