Navigatsioonitee

Veebisaidi kohta

Käesolevat veebisaiti haldab Euroopa Komisjoni tööhõive, sotsiaalküsimuste ja sotsiaalse kaasatuse peadirektoraat. Veebisaidil leiduva teabe kohta üldist laadi küsimuste või märkuste esitamiseks kasutage palun asjaomast vormi.

Meie keelepoliitika

Veebisaidil järgitakse portaali EUROPA üldist keelepoliitikat. Püüame avaldada nii palju teavet kui võimalik ELi 24 keeles. Tulenevalt piiratud tõlkevõimalustest ja asjaolust, et teatud tekstid (näiteks uudised) tuleb kiiresti avaldada, on mõnikord teave kättesaadav ainult inglise, prantsuse ja saksa keeles. 

Õigusaktid ja ametlikud dokumendid on kättesaadavad kõigis ELi ametlikes keeltes Euroopa Komisjoni veebisaidil EUR-Lex.

Eraelu puutumatus

Veebisaidil on kasutusel Google Inc. („Google”) pakutav analüütiline rakendus Google Analytics, mis kasutab „küpsiseid”. Need on teie arvutisse paigaldatavad tekstifailid, mille abil analüüsitakse, kuidas inimesed veebisaiti kasutavad. „Küpsise” vahendusel saadud teave, kuidas te saiti kasutate (ning teie IP aadress), edastatakse Google´le ja säilitatakse USAs paiknevates serverites. Google kasutab seda teavet teie veebikasutuse hindamiseks, veebisaidi külastatavuse aruande koostamiseks operaatoritele ning veebisaidi külastamise ja Interneti kasutamisega seotud muude teenuste osutamiseks. Google võib ka edastada asjaomast teavet kolmandatele isikutele, kui see on nähtud ette õigusaktidega või kui kolmandad isikud töötlevad teavet Google´i volitustega. Google ei seosta teie IP aadressi ühegi muu nende säilitatava andmeühikuga. Võite loobuda „küpsiste” kasutamisest, valides oma veebilehitsejas vastavad seaded, kuid seda tehes peate arvestama, et võibolla ei saa te seejärel kasutada kõiki veebisaidi funktsioone. Veebisaiti kasutades olete andnud nõusoleku, et Google töötleb teie andmeid ülalkirjeldatud moel ja eesmärkidel.

Sellele veebilehele linkimine

Kõik veebilehed võivad linkida Euroopa Komisjoni tööhõive, sotsiaalküsimuste ja sotsiaalse kaasatuse peadirektoraadi veebilehele tingimusel, et linke ei paigutata konteksti, mille tulemusel võib kasutajale jääda mulje, et peadirektoraat kiidab heaks või toetab veebilehe või seda haldava organisatsiooni eesmärke või sisu..

Kohe pärast lingi loomist saatke e-kiri, adressaadiks Euroopa Komisjoni tööhõive, sotsiaalküsimuste ja sotsiaalse kaasatuse peadirektoraadi veebiülem.