Nodarbinātība, sociālās lietas un iekļautība

Publikācijas

Šajā tīmekļa vietnē jūs varat

  • apskatīt un lejupielādēt visas publikācijas, ko sagatavojis mūsu ģenerāldirektorāts,
  • meklēt mūsu publikāciju katalogā, kā meklēšanas kritēriju norādot politikas jomu, atslēgvārdu, gadu vai identifikācijas numuru,
  • pasūtīt jūs interesējošās publikācijas, sazinoties ar mums. Varat tās pasūtīt arī tīmekļa vietnē “EU Bookshop”, kurā atrodams ES iestāžu publikāciju elektroniskais katalogs,
  • reģistrēties mūsu tematiskajās vēstkopās. To varat izdarīt, internetā aizpildot pieteikuma veidlapu.

Abonēšana

Jūs varat par velti abonēt Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāta publikāciju drukātos eksemplārus. Varat arī abonēt paziņojumus par to, ka tīmeklī publicēti jauni materiāli.

Pieteikuma veidlapā varat reģistrēties žurnāla “Social Agenda” vēstkopā. Tāpat arī varat izvēlēties vienu vai vairākus no 10 tematiem. Tad jums automātiski nosūtīs visas brošūras, kas ir par jūsu izvēlētajiem tematiem. Ja dokumenti nebūs pieejami valodā, ko esat izvēlējies, tos nosūtīs angļu valodā.

Abonēt var ne vairāk kā deviņus viena un tā paša izdevuma eksemplārus. Ja vēlaties saņemt vairāk eksemplāru, sazinieties ar mums.

Ja vēlaties abonementu pārtraukt, lapā “Atteikties no abonementa” aizpildiet veidlapu.

Savukārt tad, ja esat mainījis dzīvesvietu, varat mums paziņot savu jauno adresi, noklikšķinot uz saites “Lūgums izmainīt pasta adresi”, kas atrodama lappusē “Abonēšana”.

Pēdējo sešu mēnešu laikā par šo tematu ziņas nav bijušas.

Ieteikt šo lapu: