Úspěšné projekty: Podívejte se na rozhovory se zástupci firem, kterým se díky zveřejnění jejich projektu na portálu podařilo získat finanční prostředky.

O Portálu InvestEU

Jste předkladatelem projektu, který je či bude realizován v některé ze zemí EU, a chcete oslovit potenciální investory z celého světa? Registrací projektu na Portálu InvestEU zvýšíte pravděpodobnost, že váš projekt upoutá pozornost některého z široké základny mezinárodních investorů! Začít můžete hned. Stačí váš projekt předložit.

Nebo jste investor, který by rád podpořil malý či střední podnik? Hledáte investiční příležitosti v oblastech, jako je energetická účinnost, doprava, zdravotní péče, obnovitelné zdroje energie či širokopásmové připojení k internetu? Na Portálu InvestEU najdete širokou nabídku životaschopných projektů.

Nejnovější projekty

OSKAR

Oskar is a non-invasive, easy to wear medical device that predicts seizure before they happen. The system alarms the patient and caregiver ahead of time.

BrachyDOSE

BrachyDOSE is a system to help oncology doctors to prevent up to 100% treatment errors in radiotherapy procedures for most common cancer cases.

Edulai Skills Development Hub

Development of Edulai platform into a Skills Development Hub, where assessing and developing workers skills through Skills Checker and an Intelligent Library recommending content/developmental paths