ES ieguldījums stiprina ANO globālo pilsētvides attīstības programmu

 Citi rīki

 
Available languages : Bulgarian Czech Danish German Estonian Greek English Spanish French Croatian Italian Latvian Lithuanian Hungarian Dutch Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Finnish Swedish
Period : 2014-2020
Date : 19/12/2016

Esiet sveicināti žurnāla Panorama 2016. gada ziemas izdevumā! Šī numura galvenā tēma ir ES dalība nesenajā konferencē Habitat III, kas norisinājās Kito, Ekvadorā, un kurā dalībnieki no visas pasaules dalījās pieredzē pilsētu ilgtspējīgas attīstības jomā. Tāpat šajā izdevumā esam apskatījuši šā gada veiksmīgo Eiropas Reģionu un pilsētu nedēļu, atklājuši dažus no svarīgākajiem secinājumiem, kas gūti 2007.–2013. Gada finansēšanas perioda ex-post novērtējumā, kā arī ielūkojušies Baltijas jūras reģiona stratēģijas nākotnē. Mūsu padziļinātais viena ES reģiona apskats ir veltīts jaunizveidotajam Francijas Lielajam austrumu reģionam (Grand Est), un tajā ir iekļauta intervija ar tā reģionālās padomes priekšsēdētāju, komisārēm Korinu Krecu un Mariannu Tīsenu un aprakstīti vairāki neseni sekmīgi projekti. Savukārt sadaļā “Vienkāršiem vārdiem” ir iekļauti raksti no Polijas, Itālijas, Rumānijas un Nīderlandes.

Mūsu projektu sadaļā ir sniegti piemēri no Grieķijas un Nīderlandes, savukārt projekta intervijā ir tuvāk aplūkots kuģniecības projekts Baltijas jūras dienvidu reģionā. Šajā izdevumā atradīsiet arī plakātu ar labākajiem fotokonkursa “Eiropa manā reģionā” dalībnieku darbiem.

Publications