Užimtumas, socialiniai reikalai ir įtrauktis

Apie svetainę

Šią svetainę prižiūri Europos Komisijos Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties GD. Jei turite bendro pobūdžio klausimų arba pastabų, susijusių su svetainėje pateikta informacija, užpildykite formą

Mūsų kalbų politika 

Mūsų svetainei taikomos portalui EUROPA nustatytos bendrosios kalbų gairės. Stengiamės kuo daugiau informacijos teikti 24 ES kalbomis. Tačiau dėl ribotų vertimo pajėgumų ir dėl to, kad kai kurių rūšių informaciją (pvz., naujienas) reikia pateikti greitai ir ji būna aktuali trumpą laiką, dalį informacijos galite skaityti tik angliškai, prancūziškai ir vokiškai.  

Teisės aktų ir kitų oficialių dokumentų visomis ES kalbomis rasite Europos Komisijos svetainėje „EUR-Lex“.

Saitai į šią svetainę

Saitus į Europos Komisijos Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinio direktorato svetainę galima kurti iš bet kurios svetainės, jei jie nenaudojami kontekste, dėl kurio naudotojai galėtų pamanyti, kad Europos Komisijos Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratas tvirtina arba remia kitos svetainės ar ją tvarkančios organizacijos tikslus ar turinį.

Vos tik sukursite saitą, išsiųskite el. laišką Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinio direktorato svetainės administratoriui. 

Per paskutinius šešis mėnesius susijusių naujienų nebuvo.

Bendrinti šį puslapį