Zaměstnanost, sociální věci a sociální začleňování

Veřejné konzultace a další konzultační činnost

Název

Konzultace o povinnosti zaměstnavatele informovat zaměstnance o podmínkách pracovní smlouvy nebo pracovního poměru (tzv. směrnice o písemném prohlášení – směrnice 91/533/EHS)

Oblast(-i)

Zaměstnanost a sociální věci

Cílová(-é) skupina(-y)

Této konzultace se mohou zúčastnit všichni občané a organizace. Uvítáme zejména o příspěvky od zaměstnanců, organizací zaměstnanců či zástupců zaměstnanců, zaměstnavatelů, organizací zaměstnavatelů a orgánů veřejné moci.

Trvání konzultace Od :     26/01/2016     do :   20/04/2016
Cíl konzultace

Hlavním účelem této konzultace je seznámit se s názory veřejnosti v souvislosti s probíhajícím hodnocením směrnice o písemném prohlášení.

Jak zaslat příspěvek

Konzultace se mohou zúčastnit občané, organizace i orgány veřejné správy, a to prostřednictvím online dotazníku (na stránkách EUSurvey).

Přijaté příspěvky budou zveřejněny na internetu. Zajímá-li vás, jakým způsobem s vaším příspěvkem a osobními údaji bude nakládáno, přečtěte si přiložené prohlášení o ochraně osobních údajů.

Zobrazit podkladový dokument ke konzultaci bg cs da de et el en es fr hr it lv lt hu mt nl pl pt ro sk sl fi sv
Zobrazit dotazník : https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/bdc30ce4-65a3-b88f-1979-37570483d7ba
Referenční dokumenty a související konzultace
Kontaktní údaje příslušný útvar : GŘ pro zaměstnanost, sociální věci a sociální začleňování, oddělení B2
e-mail : EMPL-CONSULTATION-WRITTEN-STATEMENT@ec.europa.eu
poštovní adresa :GŘ pro zaměstnanost, sociální věci a sociální začleňování, oddělení B 2 – Rue Joseph II, 54 – 1049 Brusel
Zobrazit příspěvky V zájmu transparentnosti vyzvala Komise organizace, aby se zaregistrovaly do rejstříku transparentnosti a poskytly tak údaje o sobě veřejnosti a zavázaly se k dodržování příslušného kodexu chování. Příspěvky neregistrovaných organizací jsou zveřejňovány odděleně od příspěvků registrovaných organizací.
Výsledky konzultace a další kroky
Prohlášení o ochraně osobních údajů
Ochrana osobních údajů  

Sdílet tuto stránku