Skip to main content

Apie šią parodą

Šių metų Europos mokslinių tyrimų ir inovacijų parodoje pristatomi 45 projektai, kuriais siekiama ES misijų tikslų.

Penkiose panoramose pristatomi projektai, kuriais siekiama įgyvendinti kiekvieną iš penkių ES misijų (klimato, vėžio, vandenynų, miestų, dirvožemio). Prie kiekvieno projekto pateikiama trumpa santrauka, multimedijos turinys ir nuorodos į kitus informacijos šaltinius.

Įsivaizduokite pažangiuosius ir neutralaus poveikio klimatui miestus, ekologišką ir atsparią aplinką. Pagalvokite apie neužterštas jūras ir vidaus vandenis, sveiką ir tvarų dirvožemį. Tikėkimės, kad pasaulis geriau supras vėžį, vykdys jo prevenciją, diagnostiką ir gydymą. ES misijų tikslas – iki 2030 m. rasti konkrečius sprendimus kai kuriems didžiausiems mūsų iššūkiams, suteikiant moksliniams tyrimams ir inovacijoms naują vaidmenį, derinant juos su naujomis valdymo formomis ir piliečių dalyvavimu.

Norite sužinoti apie ES misijas ir kaip jose dalyvauti? Sužinokite daugiau: LINK

Taip pat pateikiamos nuorodos į dar gausesnę 2021 m. parodos projektų kolekciją. Čia taip pat rasite daugiau informacijos apie Komisijos ES mokslinių tyrimų ir inovacijų ateities viziją, galeriją, kurioje patalpinti visi projektai, ir specialią žaidimų erdvę, kurioje galėsite pasitikrinti savo žinias apie čia pateikiamas istorijas.

About us image

Kas yra Europos moksliniai tyrimai ir inovacijos?

Mokslas ir technologijos turi įtakos beveik visoms mūsų kasdienio gyvenimo sritims. Mūsų maistas, sveikatos priežiūra, aplinka, kurioje gyvename, mūsų darbas, kelionės ir pramogos – šis sąrašas yra begalinis! Todėl Europos Sąjunga padeda bendradarbiauti visos Europos mokslininkams, tyrėjams ir inovatoriams. Dirbdami kartu galime pasiekti daugiau.

Norite sužinoti daugiau? Apsilankykite mokslinių tyrimų ir inovacijų svetainėje.

Dalyvaukite 2022 m. Europos mokslinių tyrimų ir inovacijų dienose

Europos mokslinių tyrimų ir inovacijų dienos – kasmetinis pavyzdinis Europos Komisijos mokslinių tyrimų ir inovacijų renginys. Joje dalyvauja politikos formuotojai, tyrėjai, verslininkai ir visuomenė, kurie diskutuoja apie mokslinių tyrimų ir inovacijų ateitį Europoje ir už jos ribų.

Šių metų renginys vyks internetu 2022 m. rugsėjo 28–29 d. Kad ir kur bebūtumėte ir ką bedarytumėte, ateikite ir sužinokite, kaip moksliniai tyrimai ir inovacijos padeda kurti Europos ateitį.

Visais klausimais apie internetinę mokslinių tyrimų ir inovacijų parodą kreipkitės į mus naudodami toliau pateiktą formą. Mūsų kontaktinių centrų taip pat galite ieškoti čia.

Susisiekite su mumis