Skip to main content

Sellest näitusest

Tänavusel Euroopa teadusuuringute ja innovatsiooni näitusel tutvustatakse 45 projekti, mis sillutavad teed ELi missioonide eesmärkide täitmisele.

Viis panoraami kujutavad projekte, mis tegutsevad ELi viie missiooni (kliima. vähktõbi, ookean, linnad ja muld) täitmise suunas. Iga projekti kohta on esitatud lühike kokkuvõte, multimeedia sisu ja lisateabe linke.

Kujutage ette arukaid ja kliimaneutraalseid linnu, rohelist ja vastupanuvõimelist keskkonda. Mõelge reostumata meredest ja siseveekogudest, heas seisukorras ja kestlikust mullast. Oodake maailma, mis mõistab paremini vähktõbe ning oskab seda edukamalt ennetada, diagnoosida ja ravida. ELi missioonide eesmärk on pakkuda 2030, aastaks konkreetseid lahendusi mõnele meie suurimatest probleemidest, andes teadusuuringutele ja innovatsioonile uue rolli ning ühendades selle uute valitsemisviiside ja kodanike kaasamisega.

Kas tunnete huvi ELi missioonide ja neis osalemise vastu? Lisateave: LINK

Seal on ka veel rohkem 2021. aasta näituse projektide linke. Siit leiate ka lisateavet komisjoni visioonist ELi teadusuuringute ja innovatsiooni kohta, keskse galerii kõigist projektidest ja eraldi koha mängudega, et kontrollida oma teadmisi siin esitatud lugudest.

About us image

Mis on Euroopa teadusuuringud ja innovatsioon?

Teadus ja tehnoloogia on seotud peaaegu kõigi meie elu külgedega. Neid võib loetleda lõputult: meie toit, tervishoid, elukeskkond, töötamise, reisimise ja mängimise viisid! Seepärast aitabki Euroopa Liit kogu Euroopa teadlastel, uurijatel ja uuendajatel koostööd teha. Koos töötades suudame enamat.

Kas soovite täpsemat teavet? Külastage teadusuuringute ja innovatsiooni veebisaiti.

Liituge 2022. aasta teadusuuringute ja innovatsiooni päevadega

Euroopa teadusuuringute ja innovatsiooni päevad on kord aastas toimuv Euroopa Komisjoni teadusuuringuid ja innovatsiooni käsitlev juhtüritus. Seal saavad kokku poliitikaloojad, teadlased, ettevõtjad ja üldsuse esindajad, et omavahel arutleda ning kujundada teadusuuringute ja innovatsiooni tulevikku Euroopas ja mujal maailmas.

Tänavu toimub see üritus 28. ja 29. septembril 2022. Kus iganes te ka olete ja millega tegelete – tulge ja vaadake, kuidas teadusuuringud ja innovatsioon aitavad kujundada Euroopa tulevikku!

Kõigis teadusuuringute ja innovatsiooni veebinäitusega seotud küsimustes võtke meiega ühendust allpool oleva vormi abil. Samuti saate vaadata meie kontaktpunkte siit.

Võtke meiega ühendust