Ďalšie nástroje

 

#EUinmyregion

Zapojte sa do diskusie na sociálnych médiách prostredníctvom #EUinmyregion

O čo ide?

Európa v mojom regióne je spoločná komunikačná iniciatíva, ktorej cieľom je predstaviť činnosť EÚ pre regióny v celej Európe. Spolu s partnerskými regiónmi a projektmi financovanými z prostriedkov EÚ vytvárame nástroje a príležitosti na spoluprácu s občanmi, ako aj na ukážku toho, čo je možné v ich okolí vybudovať vďaka spolufinancovaniu medzi EÚ a regiónmi.

Ambíciou iniciatívy Európa v mojom regióne je takisto nadviazanie partnerstva s mnohými regiónmi s cieľom viesť regionálne kampane s výrazne lokálnym a odľahčeným charakterom, ktorých súčasťou je aj organizovanie podujatí na populárnych miestach, ktoré sú súčasťou regionálnej identity. Od roku 2021 do roku 2023 sa bude konať až 40 takýchto podujatí v ôsmich cieľových krajinách: v Bulharsku, vo Fínsku, vo Francúzsku, v Nemecku, v Grécku, v Taliansku, v Portugalsku a v Rumunsku.

Objavte tisíce miest a iniciatív po celej Európe!

*Pre partnerské regióny a subjekty realizujúce projekty


 

Ako to funguje?

Naši regionálni partneri majú k dispozícii súbor nástrojov poskytujúci šablóny a formáty prispôsobené na mieru, ktorý môžu využiť v rámci komunikačných aktivít.

Regióny a projekty majú prístup k špecializovanej asistenčnej službe, ktorá im na požiadanie pomôže vytvoriť materiály prispôsobené na mieru. Personalizované služby zahŕňajú:

  • výrobu pohľadníc na základe krásnych obrázkov z projektov,
  • navrhovanie infografiky na mieru, ktorá umožní jednoduchú vizualizáciu kľúčových údajov o projekte,
  • prípravu kvízov v miestnych jazykoch.

V cieľových krajinách* spúšťame sériu regionálnych kampaní s ad hoc koncepciami pre každý partnerský región. Ich súčasťou sú exteriérové reklamy, vizuálne materiály určené pre sociálne médiá, pouličné marketingové aktivity, ako aj spolupráca s miestnymi médiami a vplyvnými osobnosťami.

*Bulharsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Taliansko, Portugalsko a Rumunsko.

Kvíz EÚ

Zistite viac o EÚ pomocou niekoľkých kliknutí – zahrajte si kvíz #EUinmyregion!