#EUinmyregion 2020 - PROJEKTY

Inne narzędzia

 

Dobre historie nie tylko mówią nam o czymś, czego nie wiedzieliśmy. Dzielą się z nami pomysłami, doświadczeniami, a nawet opiniami. Są proste i zwięzłe. Są to historie, które są zabawne, acz pouczające, uniwersalne i niezapomniane. Podziel się swoją historią z nami.

Ekspertów pracujących w ramach projektów i programów finansowanych przez UE zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie #EUinmyregion Stories, z możliwością wygrania udziału w unijnym tygodniu regionów odbywającym się w październiku w Brukseli, gdzie wezmą udział w dedykowanym programie szkoleniowym, a także będą mieli możliwość zwiększenia widoczności projektu lub programu przedstawionego w historii. Format jest dowolny, historie mogą być na nagraniu wideo lub audio, w formie fotograficznej lub pisemnej.

Aby wziąć udział, prosimy o przesłanie linku do swojej historii na adres info@euinmyregion.eu (Temat: “EUinmyregion – stories").

W mailu prosimy zamieścić wyraźne stwierdzenie o przeczytaniu i zrozumieniu zasad i warunków usługi oraz ich akceptacji. Podpisany formularz autoryzacyjny potrzebny jest tylko, jeżeli poszczególne osoby mogą zostać rozpoznane na zdjęciu.

Konkurs potrwa do końca sierpnia.Powiązane dokumenty