Inne narzędzia

 

#EUinmyregion

Dołącz do dyskusji w mediach społecznościowych! Hashtag #EUinmyregion.

Co to jest

Europa w moim regionie to wspólna kampania informacyjna, której celem jest zaprezentowanie projektów współfinansowanych przez Unię w regionach w całej Europie. Wspólnie z regionami partnerskimi i organizatorami projektów finansowanych przez Unię pomagamy w opracowaniu informacji o udanych projektach i zaprezentowaniu ich obywatelom.

Europa w moim regionie to również kampanie o wymiarze lokalnym i o lekkim charakterze, realizowane we współpracy z regionami. Obejmują one imprezy rekreacyjne w popularnych miejscach ważnych dla lokalnej tożsamości. W latach 2021-2023 odbędzie się ok. 40 takich kampanii w ośmiu krajach: Bułgarii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Włoszech, Portugalii i Rumunii.

Odkryj tysiące miejsc i lokalnych inicjatyw w całej Europie!

*Dla regionów partnerskich i organizatorów projektów

 

 

Jak to działa

Nasi partnerzy regionalni otrzymują materiały informacyjne – łatwe w użyciu szablony i formaty do wykorzystania w kampaniach informacyjnych.

Specjalny dział pomocy technicznej może także przygotować dla nich materiały dostosowane do indywidualnych potrzeb. Takie usługi obejmują

  • tworzenie pocztówek na podstawie dobrej jakości zdjęć projektów,
  • projektowanie dostosowanych do potrzeb infografik, wizualizowanie kluczowych danych projektu w sposób przyjazny dla użytkownika,
  • tworzenie quizów w lokalnych językach.

W krajach uczestniczących w projekcie* przeprowadzimy szereg kampanii regionalnych specjalnie skrojonych dla każdego regionu partnerskiego. Wykorzystamy w tym celu reklamy zewnętrzne, materiały wizualne w mediach społecznościowych i uliczne działania marketingowe. Będziemy też współpracować z lokalnymi mediami i influencerami.

**Bułgaria, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Włochy, Portugalia i Rumunia.

Quiz UE

Rozwiąż quiz, udostępnij go i wygraj kosz przysmaków z różnych regionów Europy!