Centrum informacji i Kontakt

Inne narzędzia

 

Informacje na temat polityki regionalnej UE

Wszelkie pytania na temat polityki regionalnej UE należy przesyłać za pośrednictwem serwisu Komisji Europejskiej Europe Direct, korzystając z poniższego formularza.

Egzemplarze publikacji na temat polityki regionalnej UE można zamówić w księgarni EU Bookshop lub za pośrednictwem serwisu Europe Direct, korzystając z poniższego formularza. Aby uzyskać bliższe informacje o publikacjach na temat polityki regionalnej UE, należy pisać na adres regio-publication@ec.europa.eu.

Aby otrzymywać regularne informacje na temat polityki regionalnej UE, warto zapisać się na naszą listę adresową.

Pytania od dziennikarzy i przedstawicieli mediów powinny być kierowane do rzecznika komisarza.

Pytania lub uwagi dotyczące niniejszej witryny należy kierować do działu obsługi technicznej.

Dane kontaktowe pracowników Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej są dostępne w katalogu pracowników Komisji Europejskiej.

W razie podejrzenia, że doszło do nadużycia lub poważnych nieprawidłowości w zarządzaniu środkami finansowymi w ramach polityki spójności, prosimy o kontakt z Europejskim Urzędem ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych (OLAF).

Kontakt z komisarzem Johannesem Hahnem i jego gabinetem

Dane umożliwiające kontakt z komisarzem Johannesem Hahnem, jego gabinetem oraz rzecznikiem dostępne są na stronie internetowej komisarza.

Narzędzia edukacyjne dla młodzieży

W ciągu ostatnich kilku lat Dyrekcja Generalna ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej opracowała wiele różnych zabawnych produktów edukacyjnych dla młodzieży (w wieku od ok. 8 do 13 lat) oraz dla nauczycieli. Komiks, dokument interaktywny, gra planszowa polegająca na wprowadzaniu usprawnień w regionie, przewodnik turystyczny po UE...

Narzędzia edukacyjne dla młodzieży
Kliknij tutaj, aby poznać te narzędzia. Baw się dobrze i niech żyje Europa!

Centrum informacyjne

Obszar informacyjny, w którym znajduje się większość narzędzi informacyjnych opracowanych przez Dyrekcję Generalną ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej Komisji Europejskiej, jest otwarty dla gości od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-12:30 / 14:30-16:30.

Information Tools pdf

Information Tools pdf

Adres pocztowy

European Commission
DG Regional and Urban Policy
B-1049 Brussels - Belgium

Adres do odwiedzin

Avenue de Beaulieu 5
B-1160 Brussels
(Stacja metra BEAULIEU)
Belgium (Stacja metra MERODE – Wyjście: Jean de Merode)

Wskazówki dojazdowe: pdf

Formularz pytań

Odpowiedzi na przesłane pytania będą udzielane przez pracowników centrum kontaktowego serwisu Europe Direct w imieniu Dyrekcji Generalnej Komisji Europejskiej ds. Polityki Regionalnej.