Citi rīki

 

#EUinmyregion

Pievienojieties diskusijai ar tēmturi #EUinmyregion sociālajos tīklos!

Par ko ir runa?

“Eiropa manā reģionā” ir kopīgi veidota komunikācijas iniciatīva, kuras mērķis ir informēt par to, ko ES dara reģionu labā visā Eiropā. Kopā ar partnerreģioniem un ES finansētiem projektiem mēs veidojam rīkus un iespējas iedzīvotāju informēšanai ar mērķi viņiem parādīt, kas ir izdarīts viņu apkārtnē, pateicoties ES un viņu reģiona kopējam finansējumam.

“Eiropa manā reģionā” ir arī partnerība ar vairākiem reģioniem, lai īstenotu reģionālas kampaņas ar tiešām vietēju ievirzi un pozitīvu noskaņu, piedāvājot patīkamas aktivitātes iecienītās vietās, kuras ir daļa no reģionālas identitātes. 2021.–2023. gadā tiks īstenotas līdz 40 šādas kampaņas 8 fokusvalstīs: Bulgārijā, Francijā, Grieķijā, Itālijā, Portugālē, Rumānijā, Somijā un Vācijā.

Iepazīstiet tūkstošiem vietu un iniciatīvu jūsu apkārtnē (visā Eiropā)

*Partnerreģioniem un projektu īstenotājiem

 

 

Kā tas darbojas

Mūsu reģionālajiem partneriem darīta pieejama rīkkopa, kas piedāvā viegli lietojamus paraugus un adaptējamus formātus. Tā jāizmanto kā daļa no viņu komunikācijas darbībām.

Reģioniem un projektiem ir pieejams īpašs palīdzības dienests, lai veidotu materiālus pēc pieprasījuma. Individuāli pielāgoti pakalpojumi:

  • tādu pastkaršu izveide, kurā izmantotas skaisti projekta attēli;
  • īpaši pielāgotu infografiku veidošana. Tajās svarīgākie projekta dati attēloti lietotājiem viegli uztveramā veidā;
  • viktorīnu veidošana vietējās valodās.

Fokusvalstīs* mēs izvērsīsim vairākas reģionālas kampaņas ar katram partnerreģionam īpaši pielāgotu koncepciju. Piemēram, vides reklāma, sociālajos tīklos izvietojami vizuāli materiāli, mārketinga darbības uz ielas un partnerības ar vietējiem plašsaziņas līdzekļiem un ietekmeriem.

*Bulgārija, Francija, Grieķija, Itālija, Portugāle, Rumānija, Somija un Vācija.

ES viktorīna

Piedalieties tajā, dalieties ar to...izmantojiet iespēju balvā saņemt grozu, kas pilns ar Eiropas delikatesēm no dažādiem Eiropas reģioniem!