ES kohēzijas politika: Komisija paziņo 2020. gada REGIOSTARS balvas ieguvējus

 Citi rīki

 
14/10/2020

Šodien Eiropas Komisija paziņoja 2020. gada REGIOSTARS balvas ieguvējus. Šo balvu piešķir labākajiem kohēzijas politikas projektiem visā Eiropas Savienībā. Šogad pirmo reizi vēsturē REGIOSTARS ceremonija, kas notiek 18. Eiropas Reģionu un pilsētu nedēļā, ir pilnībā digitāla. Šo pasākums attālināti vadīja seši Eiropas komisāri: par kohēziju un reformām atbildīgā komisāre Elīza Ferreira; Komisijas priekšsēdētājas vietniece jautājumos par vērtībām un pārredzamību Vera Jourova; Inovācijas, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes lietu komisāre Marija Gabriela; Darba un sociālo tiesību komisārs Nikolā Šmits; Ekonomikas komisārs Paolo Gentiloni un par vidi, okeāniem un zivsaimniecību atbildīgais ES Komisijas loceklis Virgīnijs SinkēvičsKā jau iepriekš paziņots, šā gada konkursā ir bijis vislielākais pieteikumu skaits kāds jebkad iesniegts (206) un liels balsu skaits sabiedrības simpātijas kategorijā (33 000).

Par kohēziju un reformām atbildīgā komisāre Elīza Ferreira sacīja: “Es vēlos sirsnīgi apsveikt labākos ES kohēzijas politikas projektus 2020. gadā. Projektu atbalsta saņēmēji ir ES kohēzijas politikas “zvaigznes”, jo viņi realizē mūsu uzdevumu dzīvē, t. i., padara ES taisnīgāku un saliedētāku, nodrošinot dzīves līmeņa konverģenci un vairojot ikviena labklājību. Pateicoties REGIOSTARS balvai, mēs redzam, ka, ja ES, dalībvalstis, reģioni un pilsētas sadarbojas, lai pēc iespējas labāk izmantotu un īstenotu ES līdzekļus, mēs varam sasniegt lieliskus rezultātus.”

Konteksts

REGIOSTARS ir Eiropas balva ES finansētiem projektiem, kas demonstrē izcilību un jaunas pieejas reģionālajā attīstībā. Eiropas Komisija iedibināja balvu 2008. gadā. Nolūkā iedvesmot citus reģionus un projektu vadītājus visā Eiropā, galvenā uzmanība iesaistītajos projektos tiek pievērsta komunikācijas pasākumiem Eiropas līmenī. Katru gadu tiek piešķirtas balvas piecās kategorijās un sabiedrības simpātiju balva. 

Sīkāka informācija

REGIOSTARS balva

REGIOSTARS 2020. gada finālisti

Uzvarētāju īpašais YouTube atskaņojumu saraksts

Ziņas

Saistītās tēmas

Regiostars