Žurnāla Panorama 74. izdevums. LATVIJA būvē tiltus reģionu izaugsmes stiprināšanai

 Citi rīki

 
Available languages : Bulgarian Czech Danish German Estonian Greek English Spanish French Croatian Italian Latvian Lithuanian Hungarian Dutch Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Finnish Swedish
Period : All
Date : 16/10/2020

Žurnāla Panorama rudens izdevums ar rakstu sēriju, kas pievēršas Interreg 30. gadadienai, tagad ir pieejams lejupielādei. Šajā numurā esam pētījuši, kā padarīt komunikācijas aktivitātes videi draudzīgākas, aplūkojuši rezultātus apjomīgam pētījumam par pārrobežu sadarbību un pievērsuši uzmanību jauniešu ieguldījumiem programmās. Esam ieguvuši arī detalizētu informāciju par šī gada finālistiem un uzvarētājiem, kuri iegūs Regiostars balvas par ES inovatīvākajiem projektiem.

Šoreiz mēs pievēršamies Latvijai. Ekskluzīvajā intervijā ar finanšu ministru Jāni Reiru viņš skaidro, kā šajā Baltijas valstī ES finansējums ir izmantots, lai samazinātu atšķirības starp reģioniem, kā tā reaģēja uz Covid-19 krīzi un kādi ir tās plāni zaļai un digitālai nākotnei 2021.–2027. gada plānošanas periodā.

Sadaļā “Vienkāršiem vārdiem” ir iezīmēts CESER ieguldījums Francijā, ir ietvertas jau ierastās sadaļas “Kartes” un “Datu punkts”, savukārt sadaļā “Projekti” esam apmeklējuši Itāliju un Horvātiju, Kipru un Grieķijas salas, Reinjonu, kā arī Somiju.

Publications