Žurnāla Panorama 67. izdevums. Reģionu veiksmes stāsti, kas sniedzas pāri robežām

 Citi rīki

 

Žurnāla Panorama ziemas izdevumā, kas tagad ir pieejams lejupielādei, ietverts plašs tēmu loks, tostarp pilsētvides jautājumi, kultūra un rūpnieciskā pārkārtošanās.

Izdevuma sākumā ir ietverts Austrijas prezidentūras ziņojums par to, kā tā ir sagatavojusi sarunas Padomē par 2021.–2027. gada tiesību aktu kopumu. Šoreiz intervijā uz kopīgu sarunu ir aicināti Reinzemes-Pfalcas federālās zemes premjerministre Malu Dreijere un ekonomikas ministrs dr. Folkers Visings. Tāpat šajā numurā esam pētījuši ES finansējuma devumu, atbalstot Eiropas Kultūras mantojuma gadu, palīdzot reģioniem īstenot rūpniecisko pārkārtošanos, īpaši izceļot vairākus projektus, kas atbalstīti programmas “Inovatīvas pilsētvides darbības” ietvaros.

Sadaļā “Vienkāršiem vārdiem” mēs iepazīstinām ar viedokļiem no Kastīlijas-Lamančas, Somijas un Dienvidpolijas, kā arī uzzinām jauniešu pieredzi, piedaloties programmā Interreg Volunteer Youth un mediju programmā Youth4Regions.

Tāpat šajā numurā tiekamies ar šā gada Regiostars konkursa uzvarētājiem, aplūkojam attēlus no šā gada Eiropas Reģionu un pilsētu nedēļas un iepazīstinām ar jaunumiem no nesen publicētā Eurostat Reģionālās gadagrāmatas 2018. gada izdevuma. Projektu sadaļā apmeklējam Poliju, Dāniju, Slovākiju, Itāliju un Grieķiju.

Publications