Panorama 55: ES ieguldījumu politikas īstenošana

 Citi rīki

 
Available languages : Bulgarian Czech Danish German Estonian Greek English Spanish French Croatian Italian Latvian Lithuanian Hungarian Dutch Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Finnish Swedish
Period : 2014-2020
Date : 17/12/2015

Panorama 2015. gada ziemas izdevums tagad ir pieejams tiešsaistē, un tā galvenajā rakstā ir aplūkots reģionālās politikas ieguldījums ES galveno prioritāšu īstenošanā 2014.–2020. gadā. Infografiki, projektu piemēri un intervija ar komisāri Corina Creţu sniedz ieskatu par to, kā ESI fondi nodrošina atbalstu dažādās jomās — no nodarbinātības līdz pētniecībai un migrācijai. 

Turpinot mūsu interviju sēriju ar reģionālo iestāžu pārstāvjiem, esam tikušies ar Velsas finanšu un valdības pasūtījumu ministri Jane Hutt un Bulgārijas ministru prezidenta vietnieku Tomislav Donchev, lai apspriestu ES fondu ieguldījumu šo valstu ekonomikas stiprināšanā. Citos rakstos mēs iepazīstinām ar šāgada konkursa RegioStars uzvarētājiem un fotoattēlu konkursa “Eiropa manā reģionā” trīs galveno godalgu ieguvējiem, stāstām par Eiropas Reģionu pētniecības un inovāciju tīkla (ERRIN) darbu, kā arī Eiropas Stratēģisko investīciju fondu (EFSI) un aplūkojam ES fondu sniegto atbalstu, Eiropai risinot migrācijas krīzes radītos izaicinājumus. Sadaļā “Vienkāršiem vārdiem” iekļauti Polijas, Dānijas, Somijas un Čehijas Republikas pārstāvju sagatavotie raksti. 

Arī šajā Panorama izdevumā atradīsiet ierasto jaunumu sadaļu un ES dalībvalstīs īstenotu projektu apskatu.

Publications