Panorama 52: palīdzības sniegšana kohēzijas politikas īstenošanai

 Citi rīki

 
Available languages : Bulgarian Czech Danish German Estonian Greek English Spanish French Croatian Italian Latvian Lithuanian Hungarian Dutch Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Finnish Swedish
Period : 2014-2020
Date : 17/04/2015

Žurnāla Panorama pavasara izdevums tagad ir pieejams tiešsaistē, angļu valodā, un šoreiz galvenajos rakstos ir aplūkoti Komisijas plāni viedāku ieguldījumu un efektīvākas īstenošanas jomā. Pirmajā rakstā ir aplūkots, kā darbojas jaunizveidotā īstenošanas uzlabošanas darba grupa, kuras mērķis ir palīdzēt valstīm, kurās apguves līmeņi ir zemāki par vidējo, savukārt otrais raksts pievēršas konsultāciju pakalpojuma fi-compass laišanai klajā un tā atbilstībai prezidenta Junkera ieguldījumu plānam. Mēs arī turpinām mūsu rakstu sēriju par to, kā atsevišķas valstis ir izstrādājušas to darbības programmas, aplūkojot situāciju Slovēnijā un Vācijā, kā arī konkrētos Francijas un Polijas reģionos.

Citos rakstos ir aplūkotas ES aktivitātes ieguldījumu jomā citās pasaules daļās, sākot no sadarbības ar dažādām Latīņamerikas valstīm līdz tiešākai dalībai ES attālajos reģionos, saistībā ar komisāres Creţu vizīti Gvadelupā.

Esam arī pievērsušies ERAF vēsturiskajai izcelsmei saistībā ar tā 40. gadadienu, ko atzīmēsim šopavasar, un uzklausām bijušā reģionālās politikas komisijas spīkera personisko viedokli.

Jūs atradīsiet arī ierasto jaunumu sadaļu un ES dalībvalstu projektu apskatu.

Publications