Informācijas centrs un kontaktinformācija

 Citi rīki

 

Vairāk informācijas par Eiropas Savienības (ES) reģionālo politiku

Ja jums ir kādi jautājumi par ES reģionālo politiku, lūdzam sazināties ar Eiropas Komisijas dienestu Europe Direct izmantojot tiešsaistes veidlapu zemāk.

Publikāciju par ES reģionālo politiku eksemplārus var pasūtīt no Europe Direct, izmantojot tiešsaistes veidlapu zemāk, vai no ES grāmatnīcas (EU Bookshop). Ja jums nepieciešami turpmāki norādījumi attiecībā uz publikācijām par ES reģionālo politiku, rakstiet uz regio-publication@ec.europa.eu.

Ja vēlaties regulāri saņemt informāciju par ES reģionālo politiku, jūs varat pierakstīties mūsu vēstkopās.

Saziņa ar žurnālistiem un plašsaziņas līdzekļiem kārtojama ar komisāra preses pārstāvi.

Ja jums ir jautājumi vai piebildes par šo tīmekļa vietni, sazinieties ar mūsu tīmekļa pārziņiem.

Reģionālās politikas ģenerāldirektorāta darbinieku kontaktinformācija ir atrodama Eiropas Komisijas personāla direktorijā.

Ja jums ir aizdomas par krāpšanu vai nopietniem pārkāpumiem kohēzijas politikas finansējuma apgūšanā, lūdzam sazināties ar Eiropas Komisijas Biroju krāpšanas apkarošanai.

Sazinieties ar komisāri Korinu Krecu un viņas biroju

Komisāres Korinas Krecu un viņas biroja kontaktinformācija ir atrodama komisāres tīmekļa vietnē.

Izglītojoši materiāli jauniešiem

Dažu pēdējo gadu laikā Reģionālās politikas un pilsētpolitikas ģenerāldirektorāts ir izstrādājis virkni dažādu izklaidējošu un izglītojošu materiālu bērniem (vecumā no aptuveni 8 līdz 13 gadiem) un skolotājiem — komiksu, interaktīvu tiešsaistes spēli, galda spēli, kurā jāsekmē sava reģiona attīstība, ES “Travel Book”...

Izglītojoši materiāli jauniešiem
Aicinām iepazīt šos dažādos materiālus, klikšķinot uz turpmāk tekstā sniegtajām saitēm. Novēlam interesanti pavadīt laiku un lai dzīvo Eiropa!

Informācijas centrs

Informācijas zona, kurā ir pastāstīts par lielāko daļu informācijas instrumentu, ko izveidojis Eiropas Komisijas Reģionālās politikas un pilsētpolitikas ĢD, apmeklētājiem ir atvērta darbdienās (9.30–12.30/14.30–16.30).

Information Tools pdf

Pasta adrese

European Commission
DG Regional and Urban Policy
B-1049 Brussels - Belgium

Adrese apmeklētājiem

Avenue de Beaulieu 5
B-1160 Brussels
(BEAULIEU Metro Station)

Kā nokļūt: pdf

Informācijas pieprasījuma veidlapa

Jūsu pieprasījumu Eiropas Komisijas Reģionālās politikas ģenerāldirektorāta vārdā apstrādās kontaktcentrs Europe Direct.