Sanglaudos politika. Komisija skelbia 2019 m. REGIOSTARS apdovanojimų laureatus

 Papildomos priemonės

 
09/10/2019

Briuselyje buvo paskelbti kasmetinių REGIOSTARS apdovanojimų – įteikiamų už išskirtinius sanglaudos politikos projektus – laureatai. Kviečiame susipažinti. 

Skaitmeninės transformacijos skatinimo (1 kategorija) apdovanojimas atiteko Vokietijos, Belgijos, Prancūzijos ir Liuksemburgo tarpvalstybinio bendradarbiavimo projektui „Energy Cells GR“ už tvarų energijos vartojimą ir novatorišką atsinaujinančiosios energijos gamybą Didžiajame regione.

Prancūzijos ir Jungtinės Karalystės projektui CobBauge skirtas ryšio tarp „žalia“, „mėlyna“ ir „pilka“ (2 kategorija) apdovanojimas už naudojant žemę ir plaušus sukurtą sienų konstrukcinę medžiagą.

Kovos su nelygybe ir skurdu (3 kategorija) apdovanojimas atiteko Lenkijos interneto platformai „Good Support“, kuria naudodamiesi Vakarų Pamario vaivadijos gyventojai gali susisiekti su vietinėmis socialinėmis tarnybomis.

4 kategorijos „Klimato požiūriu atsparių miestų kūrimas“ apdovanojimas skirtas bendram Belgijos, Prancūzijos, Vokietijos, Nyderlandų ir Jungtinės Karalystės projektui „Climate Active Neighbourhoods“ (CAN). Juo skatinama įgyvendinti vietos iniciatyvomis grindžiamas strategijas, kuriomis siekiama didinti namų ūkių energijos vartojimo efektyvumą skurdžiose miestų teritorijose.

Sveikatos paslaugų modernizavimo (5 kategorijos) apdovanojimas atiteko Belgijos mokymo ir ekspertinių žinių centrui „Orsi Academy“, kuris veikia naujųjų minimaliai invazinės ir robotizuotos chirurgijos metodų srityje.

Galiausiai viešo balsavimo apdovanojimas skirtas INTERREG Dunojaus programos projektui „CityWalk“, kurį vykdant Dunojaus regiono miestams padedama tapti patogesniems vaikščioti.

„REGIOSTARS“ apdovanojimai

Naujienos