„Panorama 68“. Šiaurės Vakarų Rumunija žengia tinkama kryptimi

 Papildomos priemonės

 
04/04/2019

Žurnalo Panorama pavasario numeryje, kurį jau galite atsisiųsti, apžvelgiame įvairias temas: nuo miestų problemų iki kultūros ir pramonės pertvarkos.

Siūlome išskirtinį interviu su Komisijos nare Corina Creţu, kuriame ji, atsigręždama į praėjusius ketverius metus, vertina per šį laikotarpį pasiektus sanglaudos politikos rezultatus. Mūsų regiono apžvalga šįkart skirta Šiaurės Vakarų Rumunijai. Pristatome atrinktus projektus ir pateikiame Klužo-Napokos mero Emil Boc bei Regioninės plėtros agentūros vadovo Marcel Ioan Boloş pastabas. Taip pat nagrinėjame neseniai paskelbtos URBACT ataskaitos išvadas apie tai, kaip miestų valdžios institucijos gali užtikrinti lyčių lygybę įvairiose srityse, ir aiškinamės, kaip iniciatyva „Švari ES salų energija“ padeda saloms pasigaminti tvarios elektros energijos.

Skiltyje „Savais žodžiais“ pateikiame atsiliepimų iš Čekijos ir Lenkijos Kujavijos Pamario regiono ir suteikiame žodį žiniasklaidos programoje „Youth4Regions“ dalyvaujančiam jaunimui. Taip pat pateikiame įdomų pasakojimą apie tai, kaip sanglaudos politikos pranašumai buvo pristatyti per reguliariai transliuotą Estijos televizijos laidą.

Aiškinamės, kuo INTERREG programos įkvėpė Pietų Korėją, siekiančią bendradarbiauti su savo kaimyninėmis šalimis, ir analizuojame populizmo bei euroskepticizmo paplitimą. Be to, skelbiame įprastines skiltis apie finansines priemones ir mūsų atvirųjų duomenų portalo išvadas. Skiltyje „Projektai“ lankomės Lenkijoje, Italijoje ir Nyderlanduose.

Panorama 68: North-West Romania going in the right direction

Naujienos