REGIOSTARS yra Europos apdovanojimai už novatoriškiausius regioninius projektus.

 Papildomos priemonės

 
19/02/2019

Kiekvienais metais Europos Komisija apdovanoja tuos ES finansuojamus projektus, kuriais demonstruojama kompetencija ir naujas požiūris į regioninę plėtrą. Siekiant įkvėpti kitus regionus ir projektų vadovus visoje Europoje, dalyvaujantys projektai yra Europos komunikacijos veiklos dėmesio centre.

Teminis aspektas

REGIOSTARS skiriami projektams penkiose teminėse kategorijose (pažangus, tvarus ir integracinis augimas, miestų plėtra ir metų tema).

2019 m. REGIOSTARS daugiausia dėmesio skiria penkioms sritims, kurios yra labai svarbios ES regioninės politikos ateičiai:

  • skaitmeninės transformacijos skatinimas;
  • ryšys tarp „žalia“, „mėlyna“ ir „pilka“;
  • kova su nelygybe ir skurdu;
  • klimato požiūriu atsparių miestų kūrimas;
  • sveikatos paslaugų modernizavimas.

Aukšto lygio mokslininkai įvertins pateiktas projektų paraiškas ir apdovanos nugalėtojus.

Be to, visuomenė išrinks savo nugalėtoją viešu balsavimu internete ir „Visuomenės pripažinimo“ kategorijoje apdovanos vieną iš projektų.

Išsamesnė informacija apie apdovanojimų kategorijas pateikiama pareiškėjams skirtame vadove.

Kaip dalyvauti?

Pareiškėjams skirtame vadove pateikiama visa reikalinga informacija, kad jūsų projektas taptų nugalėtoju. Šiame vadove pateikiamas ne tik išsamus šių metų apdovanojimų kategorijų ir tinkamumo kriterijų aprašymas, bet ir praktinė viso proceso informacija. 

Internetinė paraiškų teikimo platforma veikia nuo 2019 m. vasario 19 d. iki gegužės 9 d. 

Nugalėtojai penkiose kategorijose ir „Visuomenės pripažinimo“ kategorijoje gaus pelnytą apdovanojimą šventinėje REGIOSTARS ceremonijoje, kuri vyks 2019 m. spalio mėn. Briuselyje.

 

Naujienos