7-asis sanglaudos forumas (Webstreaming)

 Papildomos priemonės

 
27/06/2017

2017 m. birželio 26–27 d. Briuselyje vyks Septintasis sanglaudos forumas – kas trejus metus organizuojamas plataus masto politinis renginys, į kurį susiburia daugiau kaip 700 žmonių, įskaitant aukšto lygio atstovus iš Europos institucijų ir centrinių vyriausybių, taip pat regionų ir vietos atstovus, ekonominius ir socialinius partnerius, NVO ir akademikus. Pranešimus skaitys Europos Komisijos Pirmininkas Jeanas-Claude'as Junckeris, Europos Parlamento Pirmininkas Antonio Tajani, Maltos Ministras Pirmininkas Josephas Muscatas.

 Per šį renginį bus sakomos kelios papildomos pagrindinės kalbos, vyks trys diskusijos grupėse ir trys paraleliniai praktiniai seminarai svarbiais Europos ir Europos struktūrinių ir investicijų fondų ateities klausimais.

Šis renginys bus svarbus etapas rengiantis Europos struktūrinių ir investicijų fondų programai po 2020 m. Įgyvendinant sanglaudos politiką reikia atsižvelgti į nelengvą užduotį didinti Europos ekonomikos įtraukumą, konkurencingumą bei atsparumą ir būtina spręsti Baltojoje knygoje dėl Europos ateities iškeltus ES politikos pridėtinės vertės, subsidiarumo ir neįvykdytų pažadų klausimus.

Šis forumas – tai išskirtinė galimybė sprendimų priėmėjams, suinteresuotiesiems subjektams ir praktikams aptarti, kaip ES politika gali gerinti visų Europos piliečių gyvenimo sąlygas ir galimybes vykstant globalizacijai, kintant technologijoms ir didėjant nelygybei. Per jį bus galima suformuoti sanglaudos politikos atsaką į pagrindinius ekonominius bei socialinius Europos Sąjungos iššūkius ir geriau pristatyti rezultatus piliečiams.

Forumas vyks prieš 7-osios sanglaudos ataskaitos tvirtinimą, kad į ją būtų galima įtraukti diskusijų su pilietinės visuomenės atstovais rezultatus.

Conference Agenda 

 

Live Webstreaming

DAY 1 : 26/06/2017: English, French, German, Italian, Spanish, Polish, Romanian for all sessions and Bulgarian for workshop 1.

DAY 2 : 27/06/2017: English, French, German, Italian, Spanish, and Polish

Renginio vieta: pastatas „Charlemagne“, Briuselis
Data: 2017 m. birželio 26–27 d.

Sekite tinkle „Twitter“: #EU7CF @EU_Regional

Dalyvavimas tik su kvietimu

Konferencijos darbotvarkė 

Praktinė informaciją


Informacija: REGIO-B1-WORKSHOPS-AND-SEMINARS@ec.europa.eu

Renginys bus transliuojamas internetu.

Septintasis sanglaudos forumas

Naujienos