Geriau pažinkite ES: Europos Komisija pristato pirmąją kampaniją „Europe in My Region“

 Papildomos priemonės

 
29/04/2016

Šiandien Europos Komisija pradeda pirmąją kampaniją „Europe in My Region“, norėdama paskatinti piliečius labiau domėtis ir daugiau sužinoti apie ES finansuojamus projektus Europoje.

Kampanija „Europe in My Region“, kurią organizuoja Europos Komisijos Regioninės ir miestų politikos generalinis direktoratas kartu su Komisijos įgaliotiniais ir valdymo institucijomis, vyks nuo balandžio 29 d. iki birželio 11 d. dvidešimt trijose ES šalyse. Jos metu numatyta daugiau nei 1 200 renginių, kuriuose, tikimasi, dalyvaus tūkstančiai piliečių.

„Europe in My Region“ sudaro keturios skirtingos iniciatyvos: atviros ES projektų dienos, lobio paieška, nuotraukų konkursas ir tinklaraščių kampanija. Jų tikslas yra skatinti piliečius lankytis ES finansuojamuose projektuose ir dalytis nuotraukomis bei žiniomis socialiniuose tinkluose.

Visą gegužės mėnesį vyks atviros ES projektų dienos, kurių metu ES paramos gavėjai pristatys piliečiams savo projektus. Šioje iniciatyvoje dalyvaujančius projektus padės rasti internetinis žemėlapis. Be to, piliečiai kviečiami dalyvauti lobio paieškoje, kuri vyks 45-iuose aštuoniolikos šalių regionuose. Lobio ieškotojams reikės rasti nuorodas, paslėptas tam tikruose bendrai finansuojamuose projektuose, ir atsakyti į internetinės viktorinos klausimus.

5-ajame „Facebook“ nuotraukų konkurse, vyksiančiame nuo gegužės 2 d. iki rugpjūčio 28 d., laukiama nuotraukų apie projektus, itin svarbius vietos bendruomenėms. Konkurse norintys dalyvauti piliečiai turi atsiųsti ES finansuojamo projekto nuotrauką, kurioje matytųsi lenta ar stendas su informacija apie finansavimą ir ES vėliava. Trys nugalėtojai laimės galimybę dalyvauti fotografijos pamokoje, kurią ves fotografas profesionalas, ir apsilankyti Briuselyje.

Na, o talentingiausi tinklaraštininkai, pranešę apie vietoje įgyvendinamus projektus, bus pakviesti į Briuselį dalyvauti „European Week of Regions & Cities“ (2016 m. spalio 10–13 d.) žiniasklaidos programoje.

Daugiau informacijos:
Europe in My Region

Twitter: @EU_Regional @CorinaCretuEU #EUinmyregion

Naujienos