Europos Sąjungos sanglaudos politika: investicijos į jūsų regionus ir miestus

 Papildomos priemonės

 
Europos Sąjungos sanglaudos politika: investicijos į jūsų regionus ir miestus

03:34 minutes / mp4

Atsisiųsti

Kasmet ES investuoja milijonus eurų į darbo vietų kūrimą ir ekonomikos augimą, kad padėtų sumažinti savo regionų socialinius ir ekonominius skirtumus. Šiame trumpame vaizdo siužete jums plačiau papasakosime apie tai, kaip šios ES investicijos gali paskatinti ekonomikos augimą regionuose ir taip pagerinti kasdieninį jų piliečių gyvenimą.                        

Per pastaruosius penkerius metus įgyvendinant ES sanglaudos politiką sukurta daugiau kaip 600 000 darbo vietų; kasmet investuota į net 15 mln. žmonių profesinį mokymą siekiant pagerinti jų įsidarbinimo galimybes; iš dalies finansuotas 25 000 km kelių ir 1800 km geležinkelių tiesimas. Taip pat užtikrintas švaraus geriamojo vandens tiekimas 3 mln. žmonių, paremta 200 000 mažųjų ir vidutinių įmonių ir investuota į 61 000 mokslinių tyrimų projektus. Šie skaičiai tebedidėja, nes per 5 metus pradėti projektai tebeduoda rezultatų. 

Visa tai tapo įmanoma dėl Europos regioninės plėtros fondo, Sanglaudos fondo ir Europos socialinio fondo, kuriems iš viso skirta daugiau negu trečdalis ES biudžeto.

Data: 16/07/2014

Kalbos Lithuanian Swedish Dutch French Estonian Spanish Italian Romanian Portuguese Latvian Greek English German Bulgarian Danish Maltese Polish Hungarian Czech Finnish Croatian Slovenian Slovak

Subtitrai english

Trukmė 03:34 minutes / mp4

Daugiau informacijos

The EU's main investment policy

Vaizdo įrašai