„Panorama 70“. Pažangūs veiksmai skatina Danijos verslą

 Papildomos priemonės

 
Available languages : Bulgarian Czech Danish German Estonian Greek English Spanish French Croatian Italian Latvian Lithuanian Hungarian Dutch Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Finnish Swedish
Period :
Date : 10/10/2019

Jau galima atsisiųsti žurnalo Panorama rudens numerį, kupiną naujovių, atskleistų šių metų Europos regionų ir miestų savaitės metu.

Apžvelgiame pagrindinius neseniai paskelbto regioninio konkurencingumo indekso ir „Eurobarometro“ tyrimo rezultatus, susijusius su visuomenės sąmoningumu ir regioninės politikos vertinimu. Taip pat trumpai pristatome visus šių metų novatoriškiausių ES finansuojamų projektų konkurso „Regiostars“ finalistus ir skelbiame jo nugalėtojus.

Šį kartą daugiausia dėmesio skiriame Danijai, kuri neseniai įsteigė naują Danijos verslo plėtros ir vystymo vykdomąją valdybą, kuri rūpinasi Sanglaudos fondais. Interviu Valdybos viceprezidentas Sigmund Lubanski paaiškina, ką reiškia pokyčiai; taip pat aprašome naujausius sėkmingus Danijos projektus.

Skyriuje, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas vertinimui, pateikiame 8-osios vertinimo konferencijos pranešimą ir įvertiname pagrindinius ES solidarumo fondo darbo per pastaruosius 15 metų rezultatus. Taip pat informuojame jus apie derybų dėl kito finansavimo iš ES biudžeto laikotarpio eigą ir pranešame, kaip Portugalija vertina ir koreguoja savo sumanios specializacijos strategiją.

Skiltyje „Savais žodžiais“ pateikiame straipsnį apie Žemutinės Saksonijos ir suteikiame žodį žiniasklaidos programoje „Youth4Regions“ dalyvaujančiam jaunimui. Skiltyje „Projektai“ lankomės Italijoje, Ispanijoje ir Centrinėje Europoje.

Publications