„Panorama 67“. Sėkmės istorijos mūsų regionuose ir šalyse

 Papildomos priemonės

 
Available languages : Bulgarian Czech Danish German Estonian Greek English Spanish French Croatian Italian Latvian Lithuanian Hungarian Dutch Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Finnish Swedish
Period :
Date : 19/12/2018

Žurnalo „Panorama“ žiemos numeryje, kurį jau galite atsisiųsti, apžvelgiame įvairias temas, nuo miestų problemų iki kultūros ir pramonės pereinamojo laikotarpio.

Leidinį pradedame reportažu apie Austrijos pirmininkavimą ES Tarybai, kuriame pasakojama, kaip šios šalies grupė ruošėsi deryboms Taryboje dėl 2021–2027 m. teisės aktų paketo.  Šiame numeryje taip pat rasite interviu – bendrą pokalbį su Reino krašto-Pfalco federalinės žemės Ministre Pirmininke Malu Dreyer ir ekonomikos ministru dr. Volkeriu Wissingu. Taip pat nagrinėjame, kaip ES lėšos buvo panaudotos Europos kultūros paveldo metams, kaip jos padeda regionams pramonės pereinamuoju laikotarpiu ir pasakojame apie kai kuriuos pagal Naujovių diegimo miestuose programą remiamus projektus.

Skiltyje „Savais žodžiais“ mintimis dalijasi Kastilija-La Mančos, Suomijos ir Pietų Lenkijos atstovai, taip pat suteikiame žodį jauniems žmonėms, kurie pasakoja apie savo patirtį dalyvaujant programoje „INTERREG Volunteer Youth“ ir žiniasklaidos programoje „Youth4Regions“.

Be to, žurnale bendraujame su šių metų „RegioStars“ apdovanojimų laimėtojais, peržvelgiame kai kurias nuotraukas iš Europos regionų ir miestų savaitės renginių ir apžvelgiame ištraukas iš neseniai išleisto Eurostato 2018 m. regionų metraščio. Skiltyje „Projektai“ lankomės Lenkijoje, Danijoje, Slovakijoje, Italijoje ir Graikijoje.

Publications