Panorama 63“. Atokiausi ES regionai vienija jėgas

 Papildomos priemonės

 
Available languages : Bulgarian Czech Danish German Estonian Greek English Spanish French Croatian Italian Latvian Lithuanian Hungarian Dutch Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Finnish Swedish
Period :
Date : 15/12/2017

Žurnalo „Panorama“ žiemos numeryje siūlome aplankyti atokiausius ES regionus ir sužinoti apie neseniai vykusią Pirmininkų sueigą, kurioje dalyvavo Europos Komisijos pirmininkas Jean-Claude Junker ir Komisijos narė Corina Creţu. Analizuojame atnaujintą atokiausiems regionams skirtą strategiją, padėsiančią jiems visapusiškai išnaudoti savo ypatumus ES ir visame pasaulyje, taip pat apžvelgiame projektus bei nuomones. Nagrinėjame neseniai paskelbtą Strateginę ataskaitą apie ESI fondų įgyvendinimą, kurioje pateikta rimtų įrodymų apie šių investicijų mastą bei jų poveikį visų europiečių gyvenimui.

Išsamiame regionams skirtame straipsnyje pristatome Valensijos autonominę sritį (Ispanija), apžvelgiame projektus ir pateikiame pokalbį su šios srities prezidentu Ximo Puig. Taip pat pasakojame apie tai, kaip jaunimas, dalyvaudamas tinklaraščių konkurse „Europa mano regione“, jaunųjų žurnalistų mokymo sistemoje ir programoje „Interreg Volunteer Youth“, įsitraukia į ES ir regioninės politikos veiklą.

Be to, pristatome neseniai Roterdame vykusį Miestų forumą dėl ES miestų darbotvarkės ir apžvelgiame Bulgarijos, kuri rengiasi pirmininkauti ES Tarybai, viziją bei prioritetus. Skiltyje „Savais žodžiais“ suteikiame žodį Prancūzijos, Italijos ir Ispanijos atstovams, skiltyje „Projektai“ apžvelgiame Belgijoje, Čekijoje, Vokietijoje ir Latvijoje vykdomus projektus, o nuotraukų skiltyje pristatome Maltoje vykdomą projektą.

Publications