„Panorama 52“: Pagalbos ranka sanglaudos politikos įgyvendinimui

 Papildomos priemonės

 
Available languages : Bulgarian Czech Danish German Estonian Greek English Spanish French Croatian Italian Latvian Lithuanian Hungarian Dutch Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Finnish Swedish
Period : 2014-2020
Date : 17/04/2015

Internete jau galima rasti žurnalo „Panorama 52“ pavasario numerį anglų kalba. Pagrindiniuose straipsniuose šį kartą apžvelgiame Komisijos planus dėl pažangesnio investavimo ir veiksmingesnio įgyvendinimo. Pirmasis straipsnis skirtas naujajai geresnio įgyvendinimo darbo grupei, siekiančiai padėti šalims, kurių lėšų įsisavinimo rodikliai žemesni nei vidutiniai. Antrajame straipsnyje aprašytas „fi-compass“ konsultavimo paslaugų įvedimas ir jų atitiktis pirmininko Ž. K. Junkerio investavimo planui. Tęsiame straipsnių seriją apie tai, kaip atskiros šalys plėtoja savo veiksmų programas: apžvelgiame Slovėniją ir Vokietiją bei tam tikrus Prancūzijos ir Lenkijos regionus.

Taip pat siūlome paskaityti apie ES investavimo veiklas kitose pasaulio dalyse: nuo bendradarbiavimo su įvairiomis Lotynų Amerikos šalimis iki aktyvesnio tiesioginio dalyvavimo ES atokiausiuose regionuose (straipsnis parengtas Komisijos narės C. Creţu vizito į Gvadelupą proga).

Šiame numeryje apžvelgiame ERPF, kurio 40-ąjį jubiliejų minėsime pavasarį, istorines šaknis ir skaitytojams pateikiame buvusio Komisijos atstovo, atsakingo už regioninę politiką, asmeninę nuomonę.

Be to, siūlome paskaityti ir įprastas naujienas bei aptariame svarbius projektus iš visos ES.

Publications