Panorama 46 - ES sveikina Kroatiją

 Papildomos priemonės

 
Available languages : Bulgarian Czech Danish German Estonian Greek English Spanish French Croatian Italian Latvian Lithuanian Hungarian Dutch Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Finnish Swedish
Period : 2007-2013
Date : 28/06/2013

2013 m. žurnalo "Panorama" vasaros leidimas jau pasiekiamas internete anglų, prancūzų ir vokiečių k. Žurnale rasite 6 puslapių straipsnį apie Kroatijos stojimą į ES, kuriame apžvelgiamos stojimo proceso ypatybės, pristatomos svarbiausios Kroatijos pramonės šakos, pateikiami sėkmingai įgyvendintų projektų pavyzdžiai ir interviu su Branko Grčić, ministro pirmininko pavaduotoju ir regioninės plėtros ir ES fondų ministru.

Kitame straipsnyje apžvelgiamas bendro audito procesas, kurį vykdo Europos Komisija ir nacionalinės institucijos, siekiant užtikrinti, kad Sanglaudos politikos fondo lėšos būtų naudojamos tinkamai. Žurnale taip pat pateikiama neseniai paskelbtos Sanglaudos politikos strategijos ataskaitos apžvalga, aptariamas spalio mėn. organizuojamas renginys OPEN DAYS ir pateikiama valstybės pagalbos nuostatų apžvalga.

Publications