Eesti ettevõte tõusuteel

Regio on eesti ettevõte, mis on spetsialiseerunud geograafilistele kaartidele ja nendega seotud tarkvara arendamisele. Selle asjatundlikkus ja edu ei ole jäänud märkamata, pälvides aastal 2005 Ettevõtluse Auhinna ja Aasta Innovaatori aunimetuse. Euroopa Liidu rahaline tugi on aidanud ettevõttel oma edu maksimaalselt ära kasutada ja hoogustada arengut äri võtmeküsimustes: koolituses, ekspordis ning teadus- ja arendustegevuses.

Lisatööriistad

 
Ettevõtte kaarditehnoloogia näitab teistelegi teed Ettevõtte kaarditehnoloogia näitab teistelegi teed

„Tänu Euroopa struktuurifondide toetusele on Regio tegutsenud juba aastakümneid uuendustegevuse alal ja nüüd hakkab meie töö välisturgudel vilja kandma.”
Teet Jagomägi, AS Regio juhatuse liige

Tähelepanu pöörati muu hulgas meeskonnavaimu, kvaliteedikontrolli, ekspordiplaanide ja tipptasemel tarkvarasüsteemide arendamisele. Regio toodete osas on turul tugev konkurents, aga juba praegu on näha hästisuunatud rahalise toe positiivset rolli ettevõtte ülemaailmses edus, sealhulgas Saudi-Araabias, Indias ja Euroopas.

Koolitus kasvu nimel

Regios keerleb elu kartograafia, geoinfo, geograafiliste positsioneerimissüsteemide ja mobiilide positsioneerimise ümber. Inimfaktor on Regio tegevuse võtmekomponent, ja seetõttu kasutati rahalist toetust koolituskursuste korraldamiseks vastavalt isiklikele arengukavadele, eriti IT-spetsialistidele. Koolitusi kasutati ka kvaliteedijuhtimise süsteemide ja ettevõttele selge turundusstrateegia väljatöötamiseks, mis on selles tugevalt spetsialiseerunud turusegmendis määrava tähtsusega.

Sihtide kaardistamine

Regio projekt hõlmas ka Soome ekspordiplaani koostamist ja rakendamist ning samuti geoinfotoodete ekspordiplaane. Tulemused ei lasknud end kaua oodata. Regio mobiilide positsioneerimise tarkvara on eksporditud Saudi-Araabiasse, Araabia Ühendemiraatidesse, Slovakkiasse, Indiasse ja mujale.

Projekt hõlmas LOGISME ja GISSER süsteemide arendamist ning asukohapõhiste teenuste tarbeks mobiilide positsioneerimistarkvara eeluuringut. Regio suunab pilgu tulevikku, otsides võimalusi areneda ja kasvada ning anda ka jätkuvalt oma panus piirkonna heaks, pakkudes töökohti ja kvaliteetseid teenuseid.

Esialgne tähtaeg

22/12/2009