Kampaania EUinmyRegion blogivõistlus – õnnitleme Claudiat, Danielit, Dennist, Iuliat ja Madeleinat!

Lisatööriistad

 
17/08/2017

Kampaania #EUinmyRegion žürii teatas, et blogivõistluse võitsid Daniel Botea, Claudia Shute, Dennis Nill ja Madeleina Kay ning Iulia Balasa võitis publiku lemmiku auhinna. 

Tulemusteni jõuti pärast veebilehe hinnangute, veebiliikluse ja suhtlusmeedia analüüsiandmete lisamist kolme kohtuniku antud punktidele (lugege, mida nad hindasid). 

Rumeenia blogija Daniel Botea sai esikoha oma blogiga „Olteenia vaibad – Euroopa rahaga elustatud traditsioon”, millel olid eriti head veebiliikluse näitajad, veebilehe hinnangud ja kohtunike punktisummad. 

Napilt teiseks tuli Claudia Shute oma blogiga „Inte(gr)SKate: Iraagist Plechárnani”, mis sai tegelikult kohtunikelt kõige kõrgemad punktid ning samuti väga hea tulemuse veebilehe hinnangute poolest. 

Algul kavatsesime selgitada välja ainult kolm kohtunike hinnangul parimat, aga kolmandat kohta jäid jagama 

Nad said kohtunikelt praktiliselt sama punktisumma ja võrdsed veebilehe hinnangud, kusjuures Dennisel oli suurem veebiliiklus ja Madeleina sai parema tulemuse suhtlusmeedias. Seetõttu tulevad nad mõlemad Brüsselisse! 

Lõpetuseks sai publiku lemmiku preemia (neist, kes ei kuulunud žürii finalistide hulka) Iulia Balasa oma blogiga „Erasmus+ projekti kirjeldus”, mis sai kõrgeima veebilehe hinnangu ja hea tulemuse ka suhtlusmeedias. 

Nagu selle aasta alguses lubatud, kutsutakse nüüd kõik viis võitjat Brüsselisse Euroopa piirkondade ja linnade nädalale (9.–12. oktoobril), kus nad saavad tasuta mobiilse ja jutustava ajakirjanduse koolituse enne täieõiguslike akrediteeritud ajakirjanikena meediaprogrammiga liitumist.

Nad postitavad lugusid ka konverentsilt ja seepärast hoidke siin (Twitteris või Facebookis) nende tegemistel silm peal.

Täname kõiki blogijaid, kes võistlusel osalesid!

Uudised