Panorama 74: LÄTI rajab sildu piirkondliku majanduskasvu tugevdamiseks

Lisatööriistad

 
Available languages : Bulgarian Czech Danish German Estonian Greek English Spanish French Croatian Italian Latvian Lithuanian Hungarian Dutch Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Finnish Swedish
Period : All
Date : 16/10/2020

Nüüd saab alla laadida ajakirja Panorama sügisnumbri, milles on rida artikleid Interregi 30. aastapäeva teemal. Uurime, kuidas muuta teavitustegevus keskkonnahoidlikumaks, avaldame piiriülese koostöö suure uuringu tulemused ja suuname valgusvihu noorte panusele programmides. Meil on ka üksikasjalik ülevaade ELi kõige uuenduslikumate projektide tänavuste Regiostarsi auhindade finalistidest ja võitjatest.

Riikidest on seekord luubi all Läti. Läti rahandusminister Jānis Reirs selgitab eksklusiivses intervjuus, kuidas see Balti riik on rakendanud ELi vahendeid, et tulla toime piirkondliku ebavõrdsusega, kuidas reageeriti Covid-19 kriisile ja mis on kavas rohe- ja digituleviku vallas 2021.–2027. aasta programmitöö perioodil.

Rubriigis „Oma sõnadega“ saab sõna kirjasaatja CESERist Prantsusmaalt, meil on tavapärane kaartide ja „Andmepunkti“ rubriik ning projektide rubriigis külastame Itaaliat, Horvaatiat, Küprost, Kreeka saari, Réunioni saart ja Soomet.

Publications