Panorama 67: edulood meie piirkondades ja piiridel

Lisatööriistad

 
Available languages : Bulgarian Czech Danish German Estonian Greek English Spanish French Croatian Italian Latvian Lithuanian Hungarian Dutch Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Finnish Swedish
Period :
Date : 19/12/2018

Nüüd saab alla laadida ajakirja Panorama talvenumbri, milles on jutuks mitmesugused teemad linnaasjadest kultuuri ja tööstuse ümberkujundamiseni.

Avaloos annab eesistujariik Austria ülevaate oma meeskonna ettevalmistustest nõukogu läbirääkimisteks 2021.–2027. aasta õigusaktide paketi üle.  Intervjuus vestleme seekord Rheinland-Pfalzi liidumaa minister-presidendi Malu Dreyeri ja majandusministri dr Volker Wissingiga. Samuti uurime, mida on ELi fondid teinud Euroopa kultuuripärandi aasta heaks ja mismoodi abistatakse piirkondi, kus on käimas tööstuse ümberkujundamine. Lisaks tutvustame mõningaid projekte, mida toetatakse uuenduslike linnaarengumeetmete programmi „Urban Innovative Actions“ raames.

Rubriigis „Oma sõnadega“ on kõne all Castilla-La Mancha, Soome ja Lõuna-Poola, samuti kuuleme noorte kogemustest programmis „Interreg Volunteer Youth“ ja Youth4Regionsi meediaprogrammis.

Teeme juttu selle aasta Regiostarsi võitjatega, heidame pilgu tänavuse Euroopa piirkondade ja linnade nädala piltidele ning tutvustame üht-teist põnevat hiljuti avaldatud Eurostati 2018. aasta piirkondlikust aastaraamatust. Projektide rubriigis külastame Poolat, Taanit, Slovakkiat, Itaaliat ja Kreekat.

Publications