Panorama 66 - Leedu: arukama tuleviku ülesehitamine

Lisatööriistad

 
Available languages : Bulgarian Czech Danish German Estonian Greek English Spanish French Croatian Italian Latvian Lithuanian Hungarian Dutch Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Finnish Swedish
Period :
Date : 05/10/2018

Juba saab alla laadida ajakirja Panorama sügisnumbrit, milles on jutuks mitmesugused teemad linnaasjadest rahvusvahelise koostöö ja energiapoliitikani.

Riikidest on seekord luubi all Leedu. Intervjuus selgitab rahandusminister Vilius Šapoka, kuidas Leedu on kasutanud ELi toetust oma riigi konkurentsivõime ja tootlikkuse parandamiseks, investeerides ettevõtluse arendamisse. Selle illustreerimiseks kirjeldatakse üksikasjalikult viit uut projekti. Rubriigis „Pildile tabatud“ uurime Saksamaal Rheinland-Pfalzi piirkonnas rahastatud projekte.

Vaatame, kuidas ühtekuuluvuspoliitika toetab säästvat energiat ja vähese süsinikdioksiidiheitega ühiskonda, meie strateegilist partnerlust linnadega üle maailma rahvusvahelise linnade koostööprogrammi raames ning tutvustame hiljutise aruande tulemusi, mis puudutavad äritegevust Horvaatias, Tšehhi Vabariigis, Portugalis ja Slovakkias.

Teeme teatavaks tänavuse foto- ja blogivõistluse EUinmyregion võitjad ja vaatame tagasi hiljuti lõpule jõudnud Road Tripi projektile, kohtudes Berliinis pärast seikluste lõppu kõigi kaheksa osalenud noorega. Projektide rubriigis külastame Gibraltarit, Rumeeniat ja Saksamaad.

Publications