Panorama 65: ühtekuuluvuspoliitika – arukama tuleviku suunas

Lisatööriistad

 
Available languages : Bulgarian Czech Danish German Estonian Greek English Spanish French Croatian Italian Latvian Lithuanian Hungarian Dutch Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Finnish Swedish
Period : 2021-2027
Date : 04/07/2018

Ajakirja Panorama suvenumbris, mida saab nüüd ka alla laadida, vaadatakse tulevikku ja käsitletakse Euroopa Komisjoni kavandatud eelarvet rahastamisperioodiks 2021–2027. Lisaks sissejuhatavale artiklile, mis kirjeldab ettepanekuid ja lootusi ühtekuuluvuspoliitika reformimiseks, tegime eksklusiivintervjuu volinik Creţuga, milles tutvustatakse ja põhjendatakse peamisi muudatusi, samuti avaldame esialgsed vastukajad erinevatelt sidusrühmadelt üle Euroopa.

Seekord on tähelepanu keskmes Iirimaa, kes tähistab 45 aasta möödumist ELiga liitumisest. Intervjuus riiklike kulutuste ministri Paschal Donohoega ja valitud projektide kaudu näitame, kuidas Iirimaal on õnnestunud ERFi toetuse abil suurendada uuenduslikkust ja konkurentsivõimet.

Avalikustame tänavuse Regiostarsi auhinnakonkursi 21 finalisti ning anname ülevaate oktoobri alguses Brüsselis toimuva järgmise Euroopa piirkondade ja linnade nädala teemadest ja üksikasjadest. Samuti uurime seoses Euroopa kultuuripärandi aastaga mitmesuguseid ERFi toetatavaid kultuuripärandi projekte ning rubriigis „Pildile tabatud“ on luubi all innovatsioon Poolas. Teeme reportaaži hiljutiselt Hea valitsemistava konverentsilt ja uurime mitmesuguseid algatusi, mis aitavad suurendada haldussuutlikkust kogu ELis, samuti jälgime noorte Euroopa sotsiaalmeediatähtede seikluslikku teekonda läbi Euroopa ELi Road Tripi projekti raames. Projektide rubriigis külastame Itaaliat, Prantsusmaad ja Bulgaariat.

Publications