Panorama 46 - EL tervitab Horvaatiat

Lisatööriistad

 
Available languages : Bulgarian Czech Danish German Estonian Greek English Spanish French Croatian Italian Latvian Lithuanian Hungarian Dutch Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Finnish Swedish
Period : 2007-2013
Date : 28/06/2013

Panorama ajakirja 2013. aasta suveväljaanne on nüüd veebis saadaval inglise, prantsuse ja saksa keeles. Ajakirja keskmes on 6-leheküljeline teemalugu Horvaatia vastuvõtmisest Euroopa Liidu liikmeks, milles antakse ülevaade vastuvõtmise protsessist, tutvustatakse Horvaatia peamisi tööstusharusid, tuuakse näiteid edukatest projektidest ja esitatakse intervjuu Branko Grčićiga, kes on praegu asepeaminister ja regionaalarengu ning ELi fondide minister.

Teine põhiteema on sisevaade ühisesse auditeerimisprotsessi (Euroopa Komisjon ja riigiasutused), mis tagab ühtekuuluvuspoliitika vahendite sihipärase kasutamise. Veel on ajakirjas ülevaade hiljuti avaldatud ühtekuuluvuspoliitika strateegilisest aruandest, oktoobris toimuvate AVATUD USTE PÄEVADE eeltutvustus ja artikkel riigitoetuste eeskirjade ülevaatusest.

Publications