#EUinmyregion 2020 - PŘÍBĚHY

Další nástroje

 

Zajímavé příběhy nám neříkají pouze něco, co jsme dosud nevěděli. Předávají nám také nápady, zkušenosti a dokonce i názory. Jsou jednoduché a konkrétní. Mohou být zábavné, a přesto vzdělávací, všestranné a nezapomenutelné. Sdílejte s námi ty své.

Odborníci, kteří pracují na projektech a programech financovaných z EU, jsou vyzváni, aby se zúčastnili soutěže #EUinmyregion Příběhy s možností vyhrát účast na Evropském týdnu regionů, který se bude konat v říjnu v Bruselu, a zúčastnit se tak specializovaného programu se školením a možností zviditelnění projektu v daném příběhu. Formát soutěže je otevřený: příběhy mohou být jak video, tak audio, nebo ve formě obrázku či textu.

Chcete-li se zúčastnit, pošlete nám odkaz na příběh, který je veřejně přístupný, na adresu: info@euinmyregion.eu (předmět: “EUinmyregion – stories").

Do vašeho emailu uveďte, že jste si přečetli a seznámili se s podmínkami účasti, a že s nimi souhlasíte. Podepsaný autorizační formulář je nutný pouze v případě, že je možné na obrázku rozpoznat jednotlivce.

Soutěž poběží do konce srpna.Související dokumenty