Informační centrum a kontakty

Další informace o regionální politice EU

Pokud máte jakékoli otázky ohledně regionální politiky EU, kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného webového formuláře službu Europe Direct Evropské komise.

Máte-li zájem o publikace týkající se regionální politiky EU, můžete si je objednat prostřednictvím zmíněného webového formuláře služby Europe Direct nebo na internetové stránce EU Bookshop. Bližší informace o publikacích o regionální politice EU si můžete vyžádat na e-mailové adrese regio-publication@ec.europa.eu.

Chcete-li, abychom vám pravidelně zasílali nové informace o regionální politice EU, zapište se do našeho seznamu adres.

Dotazy novinářů a médií vyřizuje mluvčí komisaře.

Máte-li jakékoli otázky či poznámky k této webové stránce, kontaktujte náš webový tým.

Kontaktní údaje zaměstnanců Generálního ředitelství pro regionální politiku najdete v adresáři zaměstnanců Evropské komise.

Máte-li podezření, že při financování politiky soudržnosti došlo k podvodu nebo vážné nesrovnalosti, obraťte se na Evropský úřad pro boj proti podvodům.

Jak kontaktovat komisařku Elisa Ferreira a členy jejího kabinetu

Kontakt na komisařku Elisa Ferreira a členy jejího kabinetu jsou uvedeny na jejíchinternetových stránkách.

Vzdělávací nástroje pro mladé lidi

V uplynulých několika letech Generální ředitelství pro regionální a městskou politiku vytvořilo celou řadu zábavných a vzdělávacích produktů pro mladé lidi (přibližně ve věku od 8 do 13 let) a pro pedagogy. Komiks, webdoc, desková hra zaměřená na vylepšování vašeho regionu, Travel Book o EU...

Vzdělávací nástroje pro mladé lidi
Zveme vás, abyste zde kliknuli a tyto rozmanité nástroje prozkoumali. Příjemnou zábavu a ať žije Evropa!Каним те да кликнеш тук и да разгледаш тези разнообразни инструменти. Забавлявай се и да живее Европа!

Adresy

Korespondenční adresa

European Commission
DG Regional and Urban Policy
B-1049 Brusel, Belgie

Návštěvní adresa

Cours Saint Michel 1 (CSM1)

Cours Saint-Michel, 23
1040 Etterbeek, Belgium

Popis cesty

Formulář pro zasílání dotazů

Váš dotaz zodpoví jménem Generálního ředitelství pro regionální politiku Evropské komise kontaktní středisko Europe Direct.