Portal dla uczestników

Portal dla uczestników” to elektroniczna platforma służąca do zarządzania programem Erasmus+. W portalu tym muszą rejestrować się organizacje i eksperci planujący udział w inicjatywach realizowanych w ramach programu.

Portal oferuje wiele opcji, usług i narzędzi przeznaczonych dla uczestników Erasmusa+, które mają im ułatwić składanie wniosków oraz monitorowanie wniosków i projektów, a także zarządzanie nimi online.

Aby zarejestrować się w portalu, uczestnicy muszą najpierw założyć konto w systemie EU Login.

Więcej informacji na temat korzystania z portalu można znaleźć na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami i w podręczniku użytkownika.

Kod identyfikacyjny uczestnika

Kod identyfikacyjny uczestnika (PIC) to numer, który jest nadawany organizacjom, które zarejestrują się w portalu dla uczestników. Rejestracja nie jest obowiązkowa. Jednak organizacje, które zarejestrowały się w portalu, nie będą musiały przekazywać informacji prawnych ani finansowych na swój temat za każdym razem, gdy składają wniosek.

Aby uzyskać kod identyfikacyjny uczestnika, trzeba utworzyć konto EU login. Informacje, jak to zrobić, można znaleźć na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami i w podręczniku użytkownika.

Nie pamiętasz swojego PIC?

Jeśli nie pamiętasz swojego kodu identyfikacyjnego uczestnika lub go zgubiłeś, zastosuj się do instrukcji przedstawionych na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Podziel się tą stroną