Kalkulačka vzdáleností

Cestujete-li v rámci programu Erasmus+ a chcete si zažádat o úhradu cestovních nákladů, je třeba k jejich výpočtu použít kalkulačku vzdáleností.

Kalkulačka však není určena pro jednotlivce, kteří by si tak stanovili, kolik prostředků jim bude vyplaceno. Celková částka finančních prostředků závisí na několika různých faktorech, například na výši správních nákladů, které organizacím a národním agenturám zapojeným do programu vzniknou.

Odpovídající vzdálenost vyjádřenou v kilometrech je třeba uvést jak v přihlášce, tak ve formuláři pro podání zprávy.

Kalkulačka vzdáleností je určena organizacím, které se programu Erasmus+ účastní, aby mohly vypočítat cestovní náklady, jež účastníkům proplatí.

Jak kalkulačku používat

Cestovní náklady zjistíte pomocí kalkulačky následovně:

  1. Do políčka „Start:“ začněte psát název výchozího místa. Zobrazí se seznam – v něm najdete příslušné místo a kliknete na něj.
  2. Stejně postupujte u políčka „End:“.
  3. Na klávesnici stiskněte klávesu „Enter“ a příslušná vzdálenost se zobrazí v kilometrech.

Je třeba zadat příslušnou obec, nikoli zemi.

Podrobné informace týkající se pravidel financování najdete v příručce k programu Erasmus+.

DistanceCalculator

Pokud se vám kalkulačka vzdáleností z nějakého důvodu nezobrazuje, můžete přejít na její alternativní verzi na této internetové stránce. V případě problémů technické povahy, s nimiž se u kalkulačky setkáte, nás prosím o tom informujte. Uveďte rovněž, jaký prohlížeč a operační systém používáte.

Sdílej tuto stránku