Zakładka „Pomoc”

Masz pytania? Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Jeżeli masz pytania dotyczące możliwości oferowanych w ramach programu Erasmus+, stosowania procedur lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu, znalazłeś się we właściwym miejscu. Na kolejnych stronach znajdziesz informacje, których szukasz. Jeśli natomiast nie uda Ci się ich znaleźć, poinformuj nas o tym za pomocą formularza kontaktowego.

Znajdź ofertę dla siebie

Dla studentów, nauczycieli, organizacji badawczych, przedsiębiorstw prywatnych itp. – oferta programu Erasmus+ jest skierowana do szerokiego spektrum osób fizycznych i organizacji.

Więcej informacji

Praktyczne wskazówki

W zakładce „Praktyczne wskazówki” dowiesz się, w jaki sposób korzystać z kalkulatora odległości, jak zgłosić swoją kandydaturę, jak dostać stypendium itp.

Więcej informacji

Pytania i odpowiedzi

Być może inne osoby miały takie same pytania jak Ty. Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania na temat programu.

Więcej informacji

Kontakt

Jeśli nie udało Ci się znaleźć informacji, których szukałeś, możesz skontaktować się z odpowiednią agencją krajową, która znajduje się w każdym kraju uczestniczącym w programie Erasmus+, lub z Komisją Europejską za pomocą zakładki „Kontakt”.

Więcej informacji

Podziel się tą stroną