Apie dalį „Pagalba“

Ieškote atsakymų? Mes pasirengę padėti.

Jei turite klausimų apie galimybes, paraiškų teikimo tvarką arba tiesiog norite daugiau sužinoti apie programą „Erasmus+“, esate tinkamoje vietoje. Tolesniuose puslapiuose turėtumėte rasti ieškomą informaciją, o jei jos nerastumėte, kreipkitės į mus naudodamasis kontaktų puslapiu.

Ieškote informacijos apie koronaviruso poveikį „Erasmus+“ ir Europos solidarumo korpuso veiklai? Apsilankykite puslapyje apie koronaviruso poveikį.

Jūsų galimybės


Programoje „Erasmus+“ numatyta galimybių įvairiems asmenims ir organizacijoms: dėstytojams, studentams, mokslinių tyrimų organizacijoms, privačioms įmonėms ir kt.

Daugiau


Praktiniai patarimai


Sužinokite, kaip naudotis atstumo skaičiuokle, pateikti paraišką, gauti stipendiją ir kt.

Daugiau

Atsakymai į jūsų klausimus


Galbūt jums iškilusį klausimą jau kažkas uždavė? Susipažinkite su atsakytais klausimais – gal iš karto rasite ir savo ieškomą atsakymą.

Daugiau


Programa „Erasmus+“ ir duomenų apsauga


Šioje svetainėje pateikiami privatumo pareiškimai apie tai, kaip tvarkomi ir saugomi asmens duomenys naudojantis programos „Erasmus+“ paslaugomis.

Daugiau

Kontaktai


Vis dar nerandate ieškomos informacijos? Galite kreiptis į nacionalines agentūras, nacionalinius „Erasmus+“ biurus arba į Europos Komisiją naudodamasis šia dalimi.

Daugiau

Bendrinti šį puslapį