Informace o Nápovědě

Máte otázky? Rádi Vám pomůžeme.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně toho, co Erasmus+ nabízí, o tom, jak se do jednotlivých programů přihlásit, nebo pokud se prostě chcete o programu Erasmus+ dozvědět více, jste tu správně. Na těchto stránkách najdete spoustu důležitých a zajímavých informací. A pokud nenajdete, co jste potřebovali, můžete se na nás obrátit prostřednictvím kontaktních stránek.

Potřebujete informace o tom, jak koronavirová krize ovlivnila program Erasmus+ a aktivity Evropského sboru solidarity? Podívejte se na stránku věnovanou dopadu koronaviru.

Prozkoumat příležitosti


Učitelé, studenti, výzkumné organizace, soukromé podniky... všem jednotlivcům i organizacím má program Erasmus+ co nabídnout.

Další informace


Jak na to


Podívejte se, jak se používá kalkulačka vzdálenosti, jak se přihlásit, jak dostat stipendium apod.

Další informace

Odpovědi na vaše otázky


Nemusíte být první, kdo položil určitou otázku. Projděte si výběr zodpovězených otázek. Možná v něm najdete odpověď i na tu vaši.

Další informace


Erasmus+ a ochrana osobních údajů


Prohlášení o ochraně soukromí, v němž najdete informace o tom, jak jsou zpracovávány a chráněny vaše osobní údaje při používání služeb programu Erasmus+, je k dispozici na těchto internetových stránkách.

Další informace

Kontaktujte nás


Nenašli jste, co jste hledali? Můžete se obrátit na národní agenturu, národní kancelář Erasmus+ nebo na Evropskou komisi (prostřednictvím těchto stránek).

Další informace

Sdílej tuto stránku