Praktyczne wskazówki

Organizacje uczestniczące w programie Erasmus+, mogą skorzystać z narzędzia do obliczania odległości w celu dofinansowania kosztów podróży osób fizycznych. Kalkulator odległości nie jest przeznaczony dla osób otrzymujących dofinansowanie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat różnych procedur zgłaszania swojej kandydatury, przejdź do zakładki „Jak się zgłosić?”.

Aby dowiedzieć się, jakie możliwości oferuje program Erasmus+, przejdź na stronę „Znajdź ofertę dla siebie”.

Aby dowiedzieć się, jakie możliwości oferuje program Erasmus+, przejdź na stronę „Znajdź ofertę dla siebie”, na której można znaleźć zaktualizowaną ofertę dla osób fizycznych i organizacji.

Program Erasmus+ jest otwarty dla osób fizycznych i organizacji. Jednak kryteria udziału różnią się w zależności od kraju i rodzaju działania, dlatego zawsze powinieneś sprawdzić warunki każdej oferty. Pełną listę możliwości można znaleźć na stronie „Znajdź ofertę dla siebie”.

„Portal dla uczestników” to elektroniczna platforma służąca do zarządzania programem Erasmus+. Informacje na temat rejestracji i korzystania z portalu można znaleźć na stronie portalu dla uczestników.

Podziel się tą stroną